Pobierz w PDF

Data umieszczenia informacji: 2012-09-10 11:22:46
KS NIWY BRUDZOWICE 1- 2 KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY
W VI kolejce Niwy podejmowały na własnym boisku drużynę z Łaz. Spotkanie na pewno miało szczególny charakter, z uwagi, iż na wiosnę
bieżącego roku drużyna gospodarzy (Niwy Brudzowice) przegrała aż 6-1, co pozostawiło ślad w głowach piłkarzy obydwóch drużyn.
Wynik spotkania w 17 min. otworzyła drużyna gospodarzy po pięknym uderzeniu Ł. Cichonia z 20 metra, kiedy to piłka otarła się o
wewnętrzną część słupka. Stracony gol nie zdeprymował drużyny gości i po 20 min., po rzucie wolnym, Maciążek zagrał do P. Białka, który w
polu karnym znalazł drogę do bramki i strzelił gola. Zdobywca bramki pięć minut później odwdzięczył się asystą, zagrywając prostopadłą piłkę
do Darka Kusiaka, który "notabene" ma patent na zdobywanie bramek w Brudzowicach i ta nie udana pułapka ofsajdowa skończyła się
skierowaniem futbolówki w prawy róg. W drugiej połowie meczu wynik nie uległ już zmianie.
KS Niwy Brudzowice
Urząd Miasta i Gminy Siewierz, 42-470 Siewierz, ul. Żwirki i WIgury 16, tel. 32 64 99 400, e-mail: [email protected]