MOS WOLA Warszawa
Źródło:
Wygenerowano: Piątek, 3 marca 2017, 14:51
Data publikacji 09.06.2014
Drużyna chłopców MOS-u Wola , rocznik 2001 Mistrzami Mazowsza w Turnieju Kinder+Sport w czwórkach!
Chłopcy z rocznika 2001 zdobyli tytuł mistrzów Mazowsza w Turnieju Finałowym Kinder+Sport w czwórkach! Drużyna trenera
Krzysztofa Dziubańskiego grała w składzie: Mikołaj Drobek, Gracjan Sucharski, Kacper Jędrzejczyk, Kacper Kulesza, Michał
Nowak. Gratulacje!
W sobotę 07.06 rozegrany został finałowy turniej o Mistrzostwo Mazowsza czwórek rocznika
2001. W turnieju udział wzięły dwa zespołu Mos-u Wola.
Drugi zespół w składzie: Franek Maliszewski, Maciej Pielasa, Huber Bieguński, Kacper Mitręga,
uplasował się na miejscach 9-16.
Pierwszy zespół MOS Wola w składzie: Mikołaj Drobek (kapitan), Gracjan Sucharski,
Michał Nowak, Kacper Kulesza, Kacper Jędrzejczyk zajął pierwsze miejsce i zapewnił
sobie awans do Mistrzostw Polski rozgrywek Kinder Plus Sport.
Mistrzowie Mazowsza w
czwórkach - rocznik 2001
Chłopcy z MOS-u Wola wykazali się bardzo dużą wytrwałością, w ciężkich momentach potrafili
zachować zimną krew. Na wyróżnienie zasługuje nasz kapitan Mikołaj Drobek który w trudnych
chwilach potrafił wziąć ciężar gry na siebie i rozstrzygać decydujące piłki na naszą korzyść.
Wyniki naszego zespołu MOS I Wola w turnieju finałowym Kinder+Sport
W rozgrywkach grupowych:
1. Czarni Radom I
2. MOS Wola
3. Metro IV
4. Wilga Garwolin
Do ósemki awansowaliśmy z drugiego miejsca przegrywając z Czarnymi Radom. W ósemce
trafiliśmy do grupy:
1. MOS Wola
2. Czarni Radom II
3. Metro I
4. Metro II
Do czwórki awansowaliśmy z pierwszego miejsca z kompletem zwycięstw, wszystkie po 2:0.
W meczu o awans do finału trafiliśmy na Plas Warszawa, który także pokonaliśmy 2:0
Złoty medal Mistrzostw
Mazowsza dla MOS Wola
Cała ekipa MOS Wola
chłopców z rocznika 2001
W meczu finałowym o złoty medal spotkaliśmy się z pierwszym zespołem Metra Warszawa, który po bardzo zaciętym
spotkaniu wygraliśmy 2:0 (12:10)(11:7) i zostaliśmy Mistrzami Mazowasza.
Trener Krzysztof Dziubański tak skomentował sukces swoich podopiecznych:
Bardzo cieszymy się z tego sukcesu i awansu do Ogólnopolskiego Turnieju Finałowego, który odbędzie się w Drzonkowie.
Chłopcy w to zwycięstwo włożyli bardzo dużo pracy i serca. Ciężką pracą treningową zasłużyli sobie na taki sukces. Pragnę
również podziękować rodzicom, na których można było polegać podczas wszystkich zawodów jakie mieliśmy w tym sezonie.