TRANSPORT TRASY AUTOBUSÓW.xlsx
Transkrypt
TRANSPORT TRASY AUTOBUSÓW.xlsx
NSZZ ODJAZD godzina 14:30 14:45 15:00 14:00 około 14:40 około 15:00 około 15:15 w Bridgestone Poznań Rozkład jazdy autobusów na Piknik 30.07.2013r. BUS 1 (TRASA TRZEMESZNO - GNIEZNO - POBIEDZISKA - POZNAŃ) TRZEMESZNO (Przy PKO) GNIEZNO (ul. Poznańska) POBIEDZISKA (przy hucie szkła) FORT VIII przy ul. Rumuńskiej w Poznaniu (obok stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej) AUTOBUS 2 (TRASA WĄGROWIEC - SKOKI - MUROWANA GOŚLINA - KOZIEGŁOWY - POZNAŃ) WĄGROWIEC (Pierwszy przystanek ul.Rogozińska - Gnieźnińska - Rynek - Kolejowa - Przemysłowa - M. Reja Kościuszki - Skocka) SKOKI MUROWANA GOŚLINA (Przystanek autobusowy koło AutoMoto os. Zielone Wzgórze) KOZIEGŁOWE (Przy trasie ul. Gdyńska oczyszczalnia ) FORT VIII przy ul. Rumuńskiej w Poznaniu (obok stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej) 14:00 14:20 14:35 AUTOBUS 3 (TRASA JAROCIN - ŚRODA WLKP. - KÓRNIK - POZNAŃ) JAROCIN (ul. Wrocławska - Kaufland - Kościuszkli) ŚRODA WLKP. (PKN Orlen przy trasie Katowickiej) KÓRNIK ( przy trasie Katowickiej) FORT VIII przy ul. Rumuńskiej w Poznaniu (obok stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej) 14:20 15:05 około 15:20 AUTOBUS 4 (GNIEZNO - KOSTRZYN - SWARZĘDZ - POZNAŃ) GNIEZNO (Pierwszy przystanek ul. Reymonta dalej trasą autobusu zakładowego ) KOSTRZYN (Przystanek PKS przy biedronce, przystanek PKS rynek) SWARZĘDZ (Orlen koło Lidla) FORT VIII przy ul. Rumuńskiej w Poznaniu (obok stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej) Wyjazd wszystkich autobusów z Poznania o godzinie 21.00 Kto nie zapisał się jeszcze na piknik, a chciałby wziąć w nim udział proszę o wysłanie smsa z imieniem i nazwiskiem, nr TETA oraz miescowością, z której chciałby jechać zorganizowanym autobusem pod nr 516-104-475 UWAGA!!! Zgłoszenia najpóźniej do 25.07.2013r do godziny 10:00