30.09.2015 Wręczenie nagrody dla najlepszego

Transkrypt

30.09.2015 Wręczenie nagrody dla najlepszego
SPRAWOZDANIE Z WRĘCZENIA NAGRODY DLA NAJLEPSZEGO UCZNIA – SPORTOWCA ŁÓDZKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.
30 września w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi odbyło się podsumowanie sportowej rywalizacji za rok 2014/2015 wśród szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Na podsumowaniu zjawiło się szerokie grono osób, na czele z panią poseł Małgorzatą Niemczyk, Wiceprezydentem Łodzi – panem Tomaszem Trelą, Łódzkim Kuratorem Oświaty – panem Janem Kamińskim oraz Dyrektorami większości łódzkich szkół ze wszystkich poziomów.
W trakcie tej uroczystości zostały wręczone wyróżnienia i nagrody w konkursie na najlepszego ucznia – sportowca łódzkich szkół w poszczególnych poziomach.
Niniejszym mam ogromną przyjemność poinformować, że w konkursie „Najlepszy uczeń – sportowiec” łódzkich szkół podstawowych zwyciężyła nasza zawodniczka:
ANNA KACZYŃSKA
SERDECZNE GRATULACJE!
Jest to drugi raz, gdy w pięcioletniej historii tego konkursu, zwycięża zawodniczka naszego klubu!
To najlepszy dowód, że można pogodzić naukę i sport. Wspomnę tylko, że Ania w minionym roku szkolnym uzyskała średnią ocen 5,82!!!
Gratulując zwycięstwa, życzę w obecnym roku szkolnym jeszcze wyższej średniej i jeszcze większych osiągnięć sportowych!
Ze sportowym pozdrowieniem
Fotoreportaż z uroczystości:
Przed rozpoczęciem..
‐ Jacek Łukomski
Przed wręczeniem nagrody Ania z mamą Agnieszką i panią Dyrektor Ewą Morzyszek ‐ Banaszczyk.
Wręczenie pamiątkowego dyplomu i nagrody rzeczowej.
Pamiątkowe zdjęcie, od lewej: Wiceprezydent Łodzi – Tomasz Trela, Dyrektor SP 137 – Ewa Morzyszek ‐ Banaszczyk, mama Ani – Agnieszka Kaczyńska, pani poseł – Małgorzata Niemczyk, zwyciężczyni konkursu – Ania Kaczyńska i trener – Jacek Łukomski

Podobne dokumenty