IV Turniej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych o Mistrzostwo

28.04.2015
IV Turniej Piłki Nożnej Osób
Niepełnosprawnych o Mistrzostwo Powiatu
Żywieckiego-regulamin.
Cel: Wyłonienie Mistrza Powiatu Żywieckiego wśród Osób Niepełnosprawnych w piłce nożnej.
Organizator: Parafialny Klub Sportowy Olimpijczyk Gilowice
Współorganizatorzy :
Warsztat Terapii Zajęciowej Gilowice, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żywcu (PFRON) Termin
i miejsce: turniej zostanie rozegrany w dniu 21 maja 2015 r. na boisku ORLIK przy Zespole Szkół w
Gilowicach. Początek Turnieju godz. 10:00 Uczestnicy: w turnieju wezmą udział drużyny składające
się z osób niepełnosprawnych Regulamin rozgrywek i przepisy gry
Turniej na boisku ORLIKA
Drużyna składa się z 7 piłkarzy w tym bramkarz oraz 2 rezerwowych Boisko 60m x 30m, bramki: 5x2
m. Czas gry: 15 minut (2 x7,5 min.) Turniej zostanie przeprowadzony zgodnie z przepisami PZPN
Forma przeprowadzenia turnieju będzie zależna od ilości zgłoszonych drużyn,
W razie nie pogody turniej zostanie rozegrany na hali.
Drużyna składa się z 5 piłkarzy w tym bramkarz oraz 2 rezerwowych boisko 30mx20m, bramki: 3x2m
czas gry: 15 minut (2x7,5 min.) Punktacja turnieju: Za wygrany mecz 3 pkt. Za remis 2 pkt. Za
przegrany mecz 1 pkt Kolejności miejsc decyduje: ilość zdobytych punktów wynik bezpośredniego
meczu lepsza różnica bramek większa liczba zdobytych bramek opiekun każdej drużyny przywozi ze
sobą listę zawodników z potwierdzeniem przez dany ośrodek, że osoby niepełnosprawne mogą brać
udział w zawodach (brak przeciwwskazań) Organizator ubezpiecza dodatkowo wszystkich
uczestników turnieju. koszty finansowe związane z organizacją turnieju pokrywa organizator
Nagrody: trzy najlepsze drużyny zostaną nagrodzone pucharami, wszyscy uczestnicy zostaną
nagrodzeni okolicznościowymi dyplomami. Przewidziane są jeszcze inne upominki. Ubezpieczenie:
Finanse:
( obsługa medyczna, techniczna, sędziowska, wynajem Sali.)
koszty przyjazdu na turniej pokrywają uczestnicy we własnym zakresie.
12. Zgłoszenia: zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 15.05.2015 r. w następującej formie:
Pisemnej: PKS Olimpijczyk Gilowice, 34-322 Gilowice, ul. Kamienna 12 Telefonicznie: 33 8653065 (
Pasko Henryk) Elektronicznie: email: [email protected]