CENTRUM SZKOLENIA POLICJI
Wygenerowano: Sobota, 4 marca 2017, 01:40
Strona znajduje się w archiwum.
MAMY ZŁOTO I SREBRO
We wtorek, 6 grudnia, w Białobrzegach odbyły się otwarte Zawody o Puchar Dowódcy 9 Brygady
Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych w badmintona. Do
uczestnictwa w sportowych zmaganiach zostali zaproszeni również przedstawiciele Centrum
Szkolenia Policji.
Zawody były rozgrywane w kategoriach dla mężczyzn – gry pojedyncze w przedziale wiekowym do 35 lat, 36 – 45 lat i
powyżej 45 lat oraz dla kobiet – gry pojedyncze kategoria „OPEN”. W zmaganiach sportowych brały udział reprezentacje
ośmiu jednostek wojskowych, a także reprezentacja Centrum Szkolenia Policji w składzie: podinsp. Dariusz Bober, podinsp.
Grzegorz Zipper i mł. asp. Tomasz Sajnóg. W grach pojedynczych mężczyzn, w kategorii wiekowej powyżej 45 lat zwyciężył,
zdobywając złoty medal podinsp. Dariusz Bober. W kategorii wiekowej 36 – 45 lat drugie miejsce i srebrny medal wywalczył
podinsp. Grzegorz Zipper. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja Centrum Szkolenia Policji „otarła się o podium” i zajęła 4.