Linia nr 9
Transkrypt
Linia nr 9
Rozkład jazdy Linia 9 Lasocin - Kożuchów - Nowa Sól Lp. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Nazwa przystanku Lasocin Czciradz Kożuchów ul. 22- Lipca Kożuchów ul. Kraszewskiego Kożuchów Dworzec Autobusowy Kożuchów ul. Nowosolna Wrociszów Lubieszów Bar Nowa Sól ul. Północna ,Rondo 10.04.2010 Nowa Sól ul. Chałubińskiego Szpital Nowa Sól ul. Chałubińskiego, Przychodnia Nowa Sól ul. Staszica, ZSP 3 Odlewniak Nowa Sól ul. Piłsudskiego, Urząd Miasta Nowa Sól ul. Muzealna, Skwer Ewangelików Nowa Sól ul. Towarowa, Dworzec PKP Godzina odjazdu 07:08 16:18 07:16 16:26 07:20 16:30 07:24 16:34 07:27 16:37 07:31 16:41 07:35 16:45 07:38 16:48 07:41 16:51 07:43 16:53 07:44 16:54 07:45 16:55 07:47 16:57 07:49 16:59 07:50 17:00 Nowa Sól - Kożuchów - Lasocin Lp. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Nazwa przystanku Nowa Sól ul. Towarowa, Dworzec PKP Nowa Sól ul. Muzealna, Muzeum Nowa Sól ul. Wojska Polskiego, Sanepid Nowa Sól ul. Staszica, Urząd Skarbowy Nowa Sól ul. Chałubińskiego, Przychodnia Nowa Sól ul. Chałubińskiego, Szpital Nowa Sól ul. Północna, Rondo 10.04.2010 r. Lubieszów Bar Wrociszów Kożuchów ul. Nowosolna Kożuchów Dworzec Autobusowy Kożuchów Kraszewskiego Kożuchów 22 - Lipca Czciradz Lasocin Autobusy kursują w dni nauki szkolnej. Godzina odjazdu 06:20 15:30 06:22 15:32 06:24 15:34 06:26 15:36 06:27 15:37 06:28 15:38 06:30 15:40 06:33 15:43 06:36 15:46 06:40 15:50 06:44 15:54 06:47 15:57 06:50 16:00 06:54 16:04 07:02 16:12