KOMUNIKACJA W OKRESIE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2015 r.
Transkrypt
KOMUNIKACJA W OKRESIE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2015 r.
KOMUNIKACJA W OKRESIE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2015 r. 2, 3 i 7 KWIETNIA - komunikacja autobusowa wykonywana jest jak w okresie szkolnych przerw świątecznych 04 KWIETNIA (WIELKA SOBOTA) ODJADĄ NASTĘPUJĄCE KURSY KOMUNIKACJI PODMIEJSKIEJ: z Wrocławia do Sobótki Zach.(linia 522): 6:00, 7:00, 7:40, 9:00, 10:00, 11:00, 11:30, 12:10, 13:40, 14:40, 15:45, 16:30, 19:30 z Wrocławia do Sulistrowiczek p. Sobótkę (linia 512): 13:10, 16:30 z Sobótki Zach. do Wrocławia (linia 522): 5:50, 7:20, 8:30, 9:20, 10:00, 10:30, 11:30, 12:30, 13:00, 13:30, 14:50, 17:10, 20:40 z Sulistrowiczek do Wrocławia (linia 512): 15:10, 17:40 z Sobótki do Wrocławia (linia 522): 6:00, 7:29, 8:40, 9:30, 10:09, 10:40, 11:40, 12:40, 13:09, 13:40, 15:00, 15:30, 17:20, 18:00, 20:50 z Wrocławia do Jelcza Laskowic (linia 565): 6:55, 9:45, 12:50, 14:55, 16:30, 19:00 z Jelcza Laskowic do Wrocławia (linia 565): 5:55, 8:10, 11:30, 14:05, 15:55, 17:50 z Wrocławia do Środy Śląskiej (linia 519): 7:30, 11:30, 13:00, 14:05 (do Zielonej Góry), 15:20, 17:30, 22:10, ze Środy Śląskiej do Wrocławia (linia 519): 6:20, 7:10, 8:00, 9:00, 12:30 15:10, 21:05 z Wrocławia do Środy Śląskiej (linia 529): 14:00 ze Środy Śląskiej do Wrocławia (linia 529): 8:00 z Wrocławia (Eureka) do Kostomłotów przez Kąty Wr. (linia 527): 7:10, 12:30, 14:50 z Kostomłotów do Wrocławia „Plac Grunwaldzki”, ul. Norwida (linia 527): 6:04, 8:08 z Kostomłotów do Wrocławia, Wzgórze Partyzantów (linia 527): 13:24 z Kątów Wr. (stacja kolejowa) do Wrocławia Plac Grunwaldzki (linia 527): 6:20, 8:30 Kursy wykonywane będą przez firmę TRAKO. z Wrocławia do Oleśnicy p. Borową (linia 504) 5:50, 7:00, 7:50, 8:40, 9:20, 9:50, 10:20, 10:50, 11:50, 12:15, 13:10, 13:30, 13:50, 14:15, 14:45, 15:10, 15:45, 16:30, 17:15, 17:45, 19:10 z Oleśnicy Wileńska J.W do Wrocławia p. Borową (linia 504) 4:40, 5:20, 6:00, 6:50, 8:50, 9:45, 10:25, 10:55, 12:55, 15:00 z Oleśnicy WP II do Wrocławia p. Borową (linia 504) 4:45, 5:25, 6:05, 6:55, 7:15, 7:45, 8:20, 8:55, 9:50, 10:30, 11:00, 11:34, 12:00, 12:30, 13:00, 14:00, 14:30, 15:04, 16:52, 17:44 z dworca w Oleśnicy do Wrocławia p. Borową (linia 504) 5:00, 5:40, 6:20, 7:10, 7:30, 8:00, 8:35, 9:10,10:05, 10:45 11:15, 11:50, 12:15, 12:45, 13:15, 14:15, 14:45, 15:15, 17:10, 18:00 z Wrocławia do Oleśnicy (linia 554) 9:00, 12:05, 16:00, 18:40 z Oleśnicy do Wrocławia (linia 554) 5:35, 8:10, 11:15, 12:50, 15:20 z Oleśnicy do Trzebnicy (linia 8): 11:15, 15:20 z Trzebnicy do Oleśnicy (linia 8): 12:20, 16:50 z Wrocławia do Twardogóry (linia 504): 7:00, 15:45 z Twardogóry do Wrocławia (linia 504): 11:05, 17:15 z Oleśnicy do Twardogóry (linia 504): 8:00, 16:35 z Twardogóry do Oleśnicy (linia 504): 11:05, 17:15 z Wrocławia do Ostrowiny (linia 514): 15:10 z Ostrowiny do Wrocławia (linia 514): 16:30 z Ostrowiny do Oleśnicy (linia 514): 16:30 z Oleśnicy do Ostrowiny: 16:00 KOMUNIKACJA DALEKOBIEŻNA Pojadą następujące kursy: z Wrocławia do Karpacza o godz. 6:45 z Karpacza do Wrocławia o godz. 10:50 z Wrocławia do Zielonej Góry o godz. 8:00 i 14:05 z Zielonej Góry do Wrocławia o godz. 14:00 i 18:30 5 KWIETNIA (I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH) KOMUNIKACJA NIE JEST WYKONYWANA. 6 KWIETNIA (II DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH) ODJADĄ NASTĘPUJĄCE KURSY KOMUNIKACJI PODMIEJSKIEJ: z Wrocławia do Sobótki Zach.(linia 522): 7:00, 9:00, 10:00, 12:10, 14:40, 17:30, 18:30 z Wrocławia do Sulistrowiczek p. Sobótkę (linia 512): 13:10 z Sobótki Zach. do Wrocławia (linia 522):5:50, 8:30, 10:00, 11:30, 13:30, 16:20, 18:55 z Sulistrowiczek do Wrocławia (linia 512): 15:10, z Sobótki do Wrocławia (linia 522): 6:00, 8:40, 10:09, 11:40, 13:40, 15:30, 16:30, 19:05 z Wrocławia do Jelcza Laskowic (linia 565): 6:55, 9:45, 12:50, 14:55, 16:30, 19:00 z Jelcza Laskowic do Wrocławia (linia 565): 5:55, 8:10, 11:30, 14:05, 15:55, 17:50 z Wrocławia do Środy Śląskiej (linia 519): 13:00, 14:05 (do Zielonej Góry), 17:30, 22:10, z Środy Śląskiej do Wrocławia (linia 519): 9:00, 12:30, 15:10, 21:05 (z Zielonej Góry) Nie będą wykonywane kursy linii 527 Wrocław – Kąty Wr. - Kostomłoty. z Wrocławia do Oleśnicy WP II (linia 504): 7:50, 10:50, 14:15, 15:10, 16:30, 17:15, 20:10 z Oleśnicy Wileńska J.W do Wrocławia(linia 504): 5:20, 8:50, 18:40 z Oleśnicy WPII do Wrocławia (l. 504): 5:25, 8:55, 12:30, 14:00, 15:25, 18:45 z dworca w Oleśnicy do Wrocławia p. Borową (linia 504): 5:40, 9:10, 12:45, 14:15, 15:40, 19:00 z Wrocławia do Oleśnicy p. Brzezią Łąkę (linia 554): 12:05, 18:40 z Oleśnicy do Wrocławia p. Brzezią Łąkę (linia 554): 5:35, 8:10, 15:20 KOMUNIKACJA DALEKOBIEŻNA Pojadą kursy z Wrocławia do: Hrubieszowa o godz. 21:30 Karpacza o 6:45 Suwałk o godz. 21:00 Zielonej Góry o godz. 14:05 Nie pojadą kursy: Wrocław – Bielawa 14:00 i Bielawa – Wrocław 16:40 Spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych życzy Polbus-PKS Wrocław Sp. z o.o.