Zespół Szkół Rolniczych
Autor: Honorata Pietroszek
11.12.2011.
Zmieniony 11.12.2011.
06.12.2011 odbył się I Szkolny Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
Rywalizowały w nim reprezentacje żeńskie i męskie klas liceum ogólnokształcącego naszej szkoły i
reprezentacje klas technikum ZSR.
W rywalizacji kobiet zwycięską okazała się reprezentacja Liceum Zespołu Szkół Rolniczych, która
pokonała reprezentację Techniku 3:0, w setach: 25:16, 25:9 i 25:18.
8. Żaneta Chmielina I TOT
Rywalizacja w kategorii mężczyzn była bardziej wyrównana i zacięta. Ostatecznie wygrała
Reprezentacja Technikum pokonując Reprezentację Liceum 3:2, w setach 25:12, 17:25, 25:19, 23:25 i
16:14. Szczególnie końcówka piątego seta obfitowała w widowiskowe akcje i przyniosła kibicom i
7. Konrad Tietz I LW
Najlepszą zawodniczką zwycięskiej Reprezentacji Liceum kobiet została Agata Pietroszek, a najlepszym
zawodnikiem zwycięskiej Reprezentacji Technikum chłopców został Wojtek Makara. Gratulujemy!!!
Organizatorzy Turnieju Pani Katarzyna Baran i Pan Roman Baran składają podziękowania Dyrekcji
Zespołu Szkół Rolniczych za ufundowane pamiątkowe dyplomy, statuetki i słodkości.