Trasa linii 66
Transkrypt
Trasa linii 66
G³ówna Trasa linii 66 Organizator: PrzewoŸnik: WARTA G³ówna R bin Cy Staw Kajka ZIELINIEC ul. Sm o³d zin ow sk a a Górska ul. Fabryka Samochodów a Br ow arn Ziemowita w ñs k ie RATAJE DWORZEC ul. B row arn a M³yn n/¿ rondo Rataje Pia Bia³a Góra wo us te Cy bin ul. Szwajcarska zy go Piaœnicka a zn rac iat W Krzywoustego n/¿ Ch ul. ar to wo Os.Lecha III ul. Pia œ nic ka Os.Rusa Piaœnicka/ Rynek Os.Czecha Piaœnicka/ Kurlandzka a ul. Dymka Piwna ¯elazna Os.Rusa/ Szpital Os.Przemys³awa dzka Kr a ul. K urlan ul. œn ic ul. Os.Jagielloñskie Warta Sobies³awa rka ul. o M al ta kla ska iS ta or Sz zaw sk zi Smo³dzinowska Wa rs M ³y ñ Je ³ka pe iato Œw Œwiatope³ka ul. Opracowanie: ZTM Poznañ, 2011 www.ztm.poznan.pl