Siatkarze z naszej "piątki" zostali mistrzami województwa!!!

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu
Autor: Wojciech Krupa
04.03.2011.
Zmieniony 22.03.2011.
Dnia 3 marca 2011 roku w SP 60 w Bydgoszczy odbył się finał Kujawsko Pomorskich Igrzysk
Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców rocznik 1998. Miasto Grudziądz reprezentowali nasi
siatkarze, którzy po wygranym półfinale zabrali ze sobą do Bydgoszczy cenne zwycięstwo z SP28 Toruń.
W finale przyszło się zmierzyć z SP 4 i SP 60 Bydgoszcz. W wyniku losowania SP 5 grała swój pierwszy
mecz z SP4 wygrywając 2-0 w setach. Potem SP60 - SP28 Toruń, 2-0, SP4- SP28 Toruń 2-0. Na koniec
został mecz drużyn, które miały na swoim koncie po dwa zwycięstwa i grały o mistrzostwo województwa
kujawsko-pomorskiego. Po dramatycznym meczu, w którym szczęście siatkarskie przechodziło to na
jedną to na drugą stronę nasza „piątka” pokonała gospodarzy 2-0 w setach (25-23, 25-23)
zdobywając złoty medal i mistrzostwo województwa. Dodam tylko, że zagrają w mistrzostwach Polski
reprezentując nasze województwo.
Moi drodzy, jestem bardzo szczęśliwy i dumny. Moje marzenia
się spełniły. Udowodniliście swoja grą i postawą na boisku, że jesteście najlepszymi siatkarzami w
naszym województwie!!! Za te wszystkie przepiękne siatkarskie chwile składam Wam wielkie
podziękowania..Powalczymy na Mistrzostwach Polski. Wojtek Krupa
Oto skład drużyny mistrzów: Seweryn Zwaliński, Patryk Kalinowski, Tomasz Pawlicki, Mateusz
Antochowski, Dastin Mikołajczak, Damian Poniatowski, Artur Wieruszewski, Jakub Ziółkowski, Bartosz
Chodyna i Kamil Reichel.(Wojtek Krupa)>>>Zobacz galerię zdjęć<<< >>>Mistrzowie województwa w