Komentarze
Video
Audio
07.06.2013
Od 13.00 turniej piłkarski dla dzieci, o 17.30 mecz wspomnień Polska-Brazylia w strojach retro, a od 20.15 wspólne
oglądanie na telebimie spotkania Mołdawia-Polska.Wstęp wolny!
Wystarczy przyjść w stroju retro na mecz wspomnień Polska - Brazylia, aby
wziąć udział w losowaniu nagród, między innymi biało-czerwonej koszulki z autografami uczestników meczu oldbojów.
W ten sposób chcemy upamiętnić pierwszy mecz reprezentacji Polski w finałach mistrzostw świata. 5 czerwca 1938
roku w Strasburgu, podczas turnieju we Francji, Polska przegrała z Brazylią 5:6 po dogrywce. Po 90 minutach był remis
4:4.
Cztery gole w tym spotkaniu dla Polski zdobył Ernest Wilimowski - jako pierwszy piłkarz w finałach mistrzostw świata.
Trzy gole dla Brazylii strzelił Leonidas, który rozpoczął w tym meczu swoją wędrówkę po tytuł króla strzelców turnieju.
Zdobył w nim 7 goli.
Na długie lata, aż do 1974 roku, był to jedyny występ polskich piłkarzy w finałach mistrzostw świata.
ZOBACZ SKŁADY DRUŻYN NA MECZ WSPOMNIEŃ!
wszystkie wiadomości
VPwp5ncFb9
sarenka18 Napisane Ja się cieszę badrzo z Mistrzostw Euro. Odbędą się one w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i
Poznaniu. Z pewnością badrzo dużo kibicf3w wybierze się na te mecze.
2014-01-08 21:52:18
U1CpD6zbmq9
Za niespełna 6 gzdoin emocje sięgną zenitu;) Jestem umiarkowanym optymistą i życzę chłopakom jak najlepiej 2:0
Polska gf3rą! Mf3j kolega Paweł typuje 1:2 dla Grecji ehhh
2014-01-09 23:41:13
hFX69Et0vlb
Heheh po pierwszej połowie była sznsaa, że trafie. 2 połowa bez komentarza może się chłopaki pozbierają, ale jak