wykaz linii - e
Transkrypt
wykaz linii - e
Projekt integracji sieci komunikacji miejskiej Poznania i Lubonia 1) Linie miejskie w Poznaniu LINIA 49 Trasa: GÓRCZYN DWORZEC – Rakoniewicka – Leszczyoska – Bohaterów Westerplatte – Jesionowa – Opolska – Dębiec – 28 Czerwca – Łozowa – AZALIOWA – Łozowa – Czechosłowacka – 28 Czerwca – Dębiec – Opolska – Jesionowa – Bohaterów Westerplatte – Leszczyoska – Rakoniewicka – GÓRCZYN DWORZEC Częstotliwośd: 40-50 minut (tylko w dni robocze) Uwagi: Linia skierowana przez Bohaterów Westerplatte, przy zachowaniu obecnej częstotliwości LINIA 76 Trasa: OS. DĘBINA – Łozowa – Czechosłowacka – Dolna Wilda – Piastowska – Droga Dębioska – Garbary - … - OS. JANA III SOBIESKIEGO Częstotliwośd: 15 minut (dni robocze); 15-20 minut (soboty); 20 minut (niedziele) Uwagi: Trasa linii pozostaje bez zmian, częstotliwośd jak w okresie wakacyjnym 2) Linie łączące Luboo z Poznaniem LINIA LA Linia zlikwidowana – kursy zastąpione przez linię 610 LINIA LB Linia zlikwidowana – kursy zastąpione przez linię 610 LINIA LC Linia zlikwidowana – kursy zastąpione przez linię 610 LINIA LN Linia zlikwidowana – kursy zastąpione przez linię 243 LINIA 602 Linia zlikwidowana – kursy zastąpione przez zwiększenie częstotliwości na linii 603 oraz linię 651 LINIA 603 Trasa: LUBOO LASEK– Luboo Armii Poznao – 28 Czerwca – Łozowa – Czechosłowacka Dolna Wilda – Piastowska – Droga Dębioska – Królowej Jadwigi – Matyi – Towarowa – Składowa – Al. Niepodległości – UNIWERSYTET EKONOMICZNY – Królowej Jadwigi – Droga Dębioska – Piastowska – Dolna Wilda – Czechosłowacka – Łozowa – 28 Czerwca – Luboo Armii Poznao – LUBOO LASEK Częstotliwośd: 30 minut (dni robocze – w szczycie); 40 minut (dni robocze – poza szczytem); 45 minut (soboty i niedziele) Uwagi: Linia skierowana przez os. Dębina, bez wjazdu na pętlę Dębiec w soboty i niedziele LINIA 610 Trasa: GÓRCZYN DWORZEC – Głogowska – Kotowo – Luboo Poniatowskiego – Luboo Żabikowo – Luboo 11 Listopada – Luboo Traugutta – Luboo Wojska Polskiego – Luboo Jana III Sobieskiego – Luboo Fabryczna – Luboo Dworcowa – Luboo Dworzec PKP – Luboo Streicha – Luboo Powstaoców Wielkopolskich – Luboo Market – Luboo Żabikowska – Luboo Puszkina – Luboo Dębiecka – Luboo Factory Outlet – Luboo Dębiecka – 28 Czerwca – DĘBIEC MAŁA PĘTLA Uwaga: linia będzie zsynchronizowana z kursami na linii 616 oraz od 1 września br. z linią 702 (łączna częstotliwośd na odcinku Luboo Żabikowo – Poznao Górczyn – co 10 minut w dni robocze w szczycie, co 20 minut poza szczytem oraz w soboty i niedziele). Częstotliwośd: 40 minut przez cały dzieo we wszystkie dni tygodnia Uwagi: Linia utworzona z połączenia linii 56, LA, LB LINIA 611 Trasa: DĘBIEC – Opolska – Luboo Żabikowska – Luboo Market – Luboo Kościuszki – Luboo Poniatowskiego – LUBOO ŻABIKOWO Częstotliwośd: 15-20 minut (dni robocze); 30 minut (soboty i niedziele) Uwagi: Dawna linia L1, zwiększona częstotliwośd LINIA 614 Trasa: GÓRCZYN DWORZEC – Rakoniewicka – Czechosłowacka – Dębiec – Opolska – Luboo Żabikowska – Luboo Powstaoców Wielkopolskich – Luboo Kościelna – Luboo Okrzei – Luboo Pułaskiego – Luboo Żabikowska – Luboo Jana III Sobieskiego – LUBOO KRĘTA Częstotliwośd: 40-60 minut (dni robocze); 90 minut (soboty i niedziele) Uwaga: linia będzie zsynchronizowana z kursami na linii 701 (łączna częstotliwośd co 20 minut w dni robocze w szczycie, co 30 minut poza szczytem oraz co 45 minut w soboty i niedziele) Uwagi: - dawna linia L4 - wszystkie kursy skierowane przez ulicę Streicha w Luboniu (tak jak obecnie kursy szkolne) - likwidacji ulegają wjazdy do Factory Outlet (zastąpione przez linię 610) LINIA 616 Trasa: GÓRCZYN DWORZEC – Głogowska – Kotowo – Luboo Poniatowskiego - LUBOO ŻABIKOWO Częstotliwośd: 1) do 31 sierpnia: 20 minut (tylko w dni robocze w szczycie porannym i popołudniowym) i dodatkowo 40 minut przez cały dzieo w dni robocze oraz w soboty i niedziele, 2) od 1 września: 20 minut (tylko w dni robocze w szczycie porannym i popołudniowym) Uwaga: linia będzie zsynchronizowana z kursami na linii 610 oraz od 1 września br. z linią 702 (łączna częstotliwośd na odcinku Luboo Żabikowo – Poznao Górczyn – co 10 minut w dni robocze w szczycie, co 20 minut poza szczytem oraz w soboty i niedziele). Do czasu uruchomienia linii 702 linia będzie wzmacniana dodatkowymi autobusami w celu zachowania częstotliwości Uwagi: Dawna linia 56, podzielona na 3 linie: 610, 616 i 702 LINIA 243 (LINIA NOCNA) Trasa: DWORZEC GŁÓWNY PKP – Św. Marcin – Al. Niepodległości – Wierzbięcice – 28 Czerwca - Wspólna – Dolna Wilda – Czechosłowacka – Łozowa – 28 Czerwca – Luboo Armii Poznao – Luboo Powstaoców Wielkopolskich – Luboo Market – Luboo Żabikowska – Luboo Kościuszki – Luboo Poniatowskiego – Luboo Żabikowo – Luboo 11 Listopada – Luboo Traugutta – Luboo Wojska Polskiego – Luboo Jana III Sobieskiego - LUBOO KRĘTA Częstotliwośd: 60 minut w porze nocnej Uwagi: Dawna linia LN połączona z linią 243 3) Linie kursujące z Poznania przez Luboo do gminy Komorniki LINIA 701 Trasa: GÓRCZYN DWORZEC – Rakoniewicka – Czechosłowacka – Dębiec – Opolska – Luboo Żabikowska – Luboo Jana III Sobieskiego – Luboo Kręta – Wiry Laskowska – Wiry Łęczycka – Wiry Komornicka – Komorniki Poznaoska – KOMORNIKI PĘTLA Częstotliwośd: 40-60 minut (dni robocze); 90 minut (soboty i niedziele) Uwaga: linia będzie zsynchronizowana z kursami na linii 614 (łączna częstotliwośd co 20 minut w dni robocze w szczycie, co 30 minut poza szczytem oraz co 45 minut w soboty i niedziele) Uwagi: Dawna linia 117 LINIA 702 – UWAGA: Kursy będą wykonywane od 1 września br. Trasa: GÓRCZYN DWORZEC – Głogowska – Kotowo – Luboo Poniatowskiego – Luboo Żabikowo – Luboo 11 Listopada – Wiry Żabikowska – Komorniki Poznaoska – KOMORNIKI PĘTLA (docelowo Komorniki Zielone Wzgórze) Uwaga: linia będzie zsynchronizowana z kursami na linii 610 oraz 616 (łączna częstotliwośd na odcinku Luboo Żabikowo – Poznao Górczyn – co 10 minut w dni robocze w szczycie, co 20 minut poza szczytem oraz w soboty i niedziele) Częstotliwośd: 40 minut we wszystkie dni tygodnia Uwagi: Linia utworzona z połączenia linii 56 i 117BIS 4) Linie kursujące z Poznania przez Luboo w stronę Mosiny LINIA 651 Trasa: DĘBIEC MAŁA PĘTLA – 28 Czerwca – Luboo Armii Poznao – Luboo Lasek – Łęczyca Poznaoska – Puszczykowo Poznaoska – Puszczykowo Piaskowa – Puszczykowo Libelta – Puszczykowo Kasprowicza – Puszczykowo Dworcowa – Puszczykowo Nadwarciaoska – Puszczykowo Niwka Szpital – Puszczykowo Nadwarciaoska – Mosina Mocka – Mosina Rzeczypospolitej Mosioskiej – Mosina Poznaoska – Mosina Mostowa – MOSINA DWORZEC PKP Uwaga: linia będzie zsynchronizowana z kursami na linii 642 oraz 643 Eko-Rondo (łączna częstotliwośd na odcinku Puszczykowo – Poznao – co 30 minut w dni robocze w szczycie, co 50 minut poza szczytem oraz co 60 minut w soboty i niedziele). Na liniach Eko-Rondo nie będzie obowiązywała taryfa ZTM w Poznaniu Częstotliwośd: 60-100 minut w dni robocze, 120 minut w soboty i niedziele Uwagi: - linia skrócona o odcinek Dymaczewo Nowe – Ludwikowo – Mosina (na tym odcinku utworzona zostanie linia dowożąca 692) - linia zsynchronizowana z liniami 642 i 643 Eko-Rondo (odjazd)