TRASY DOWOZU UCZNIÓW DO SZKÓŁ – rok szk. 2012/2013
Transkrypt
TRASY DOWOZU UCZNIÓW DO SZKÓŁ – rok szk. 2012/2013
TRASY DOWOZU UCZNIÓW DO SZKÓŁ – rok szk. 2012/2013 Rozkład próbny TRASA NR 1 – p. Wojtyczek trasa poranna GODZINA 07:15 07:30 07:38 07:45 07:50 PRZYSTANKI Górki (Orlen) ul. Nadwiślaoska (Drogowców) Pod Dębami Świdry Małe ul. Nadwiślaoska ul. Nadwiślaoska/Biedronka Błota (pętla) ul. Nadwiślaoska (cukiernia Babcia Hela) ul. Graniczna (przy ul. Lisiej) ul. Wawerska (SP nr 2) – przystanek autobusowy ul. 3 Maja/róg Polnej ul. Leśna (Gimnazjum) ul. Mickiewicza /Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Sobieskiego (światła)- tylko dzieci z Gimnazjum ul. Sobieskiego/Kwiatowa - tylko dzieci z Gimnazjum ul. Willowa/Kwiatowa - tylko dzieci z Gimnazjum ul. Willowa/Zapolskiej (sklep Florek) - tylko dzieci z Gimnazjum TBS ul. Werbeny ul. Piłsudskiego (sklep Duet) ul. Piłsudskiego (światła) ul. Leśna (Gimnazjum) trasa popołudniowa GODZINA 15:15 16:30 16:45 17:00 17:08 PRZYSTANKI ul. Leśna (Gimnazjum) ul. Wiązowska (Rycice) ul. Wiązowska (sklep Tadeusz) ul. Sobieskiego (światła) ul. Sobieskiego/Kwiatowa ul. Willowa/Kwiatowa ul. Willowa/Zapolskiej (sklep Florek) TBS ul. Werbeny ul. Wawerska (SP Nr 2) – przystanek autobusowy ul. Sobieskiego (światła) ul. Sobieskiego/Kwiatowa ul. Willowa/Kwiatowa ul. Willowa/Zapolskiej (sklep Florek) ul. Sikorskiego /Mickiewicza (SP Nr 1) ul. Wiązowska "Rycice" ul. Wiązowska (sklep Tadeusz) ul. Leśna (Gimnazjum) ul. Wawerska (SP Nr 2) – przystanek autobusowy ul. Sobieskiego (światła) ul. Sobieskiego/Kwiatowa ul. Willowa/Kwiatowa ul. Willowa/Zapolskiej (sklep Florek) ul. Graniczna/Daglezji ul. Drogowców Górki (Orlen) TRASA NR 2 – p. Osioska trasa poranna GODZINA PRZYSTANKI 7:00 ul. Wiązowska skręt na Mlądz ul. Wiązowska (Mostek) ul. Wiązowska "Rycice" ul. Wiązowska (sklep Tadeusz) ul. Mickiewicza (SP Nr 1) ul. Sobieskiego (światła)- tylko dzieci z SP nr 2 ul. Sobieskiego/Kwiatowa - tylko dzieci z SP nr 2 ul. Willowa/Kwiatowa - tylko dzieci z SP nr 2 ul. Willowa/Zapolskiej (sklep Florek) - tylko dzieci z SP nr 2 ul. Leśna (Gimnazjum) ul. 3-go Maja / ul. Polna (przystanek za rondem bliżej kościoła) – tylko dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 ul. Wawerska (SP nr 2) – przystanek autobusowy 07:20 07:23 07:40 trasa popołudniowa GODZINA 14:10 14:50 PRZYSTANKI ul. Wawerska (SP nr 2) – przystanek autobusowy ul. Graniczna/Lisia ul. Nadwiślaoska/Bierdronka ul. Malinowskiego/Lisia lub ul. Lisia/Graniczna ul. Lisia/Malinowskiego ul. Malinowskiego/Nadwiślaoska ul. Nadwiślaoska/Babcia Hela ul. Sobieskiego (światła) ul. Sobieskiego/Kwiatowa ul. Willowa/Kwiatowa ul. Willowa (sklep Florek) ul. Mickiewicza (SP Nr 1) Ul. Wiązowska skręt na Mlądz Ul. Wiązowska (Mostek) ul. Wiązowska (Rycice) ul. Wiązowska (sklep Tadeusz) 15:15 15:40 15:45 16:10 16:30 ul. Leśna (Gimnazjum) ul. Nadwiślaoska (Drogowców) ul. Nadwiślaoska (Górki) ul. Leśna (Gimnazjum) ul. Wawerska (SP nr 2) – przystanek autobusowy ul. Graniczna/Lisia ul. Nadwiślaoska (Biedronka) ul. Malinowskiego/Lisia lub ul. Lisia/Graniczna ul. Lisia/Malinowskiego ul. Malinowskiego/Nadwiślaoska ul. Nadwiślaoska (Babcia Hela) ul. Nadwiślaoska/Polna 01 ul. Nadwiślaoska (Świdry Małe) ul. Leśna (Gimnazjum) ul. Sobieskiego (światła) ul. Sobieskiego/Kwiatowa ul. Willowa/Kwiatowa ul. Willowa (sklep Florek) TBS ul. Werbeny ul. Wawerska (SP nr 2) – przystanek autobusowy ul. Graniczna/Lisia ul. Nadwiślaoska (sklep Biedronka) ul. Malinowskiego/Lisia lub ul. Lisia/Graniczna ul. Lisia/Malinowskiego ul. Malinowskiego/Nadwiślaoska ul. Nadwiślaoska (Babcia Hela) ul. Nadwiślaoska/Polna 01 Świdry Małe ul. Nadwiślaoska Drogowców ul. Nadwiślaoska Górki ul. Polna Na czas budowy ronda Piłsudskiego/Polna poranna trasa nr 1 (p. Wojtyczek) ulegnie zmianie. 1/ Zamiast przystanku ul. Piłsudskiego/sklep Duet, będzie obowiązywał przystanek ul. 3 Maja/ul. Graniczna-sklep hydrauliczny. 2/ Zamiast przystanku ul. Piłsudskiego-światła, 3 Maja 58/przystanek Mini Bus – sklep rowerowy. będzie obowiązywał przystanek