Euro 2016 w Biblio

Biblio Lublin
5 lipca zakończył się trwający ponad tydzień turniej Euro 2016 na konsolach X-Box 360 i PS4. W zawodach wzięło
udział 24 graczy, dzięki czemu udało się odtworzyć prawdziwe Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej we Francji
począwszy od fazy grupowej.
Zwycięzcą turnieju został Sebastian Tarka grający Niemcami, który pokonał w finale Arkadiusza Czepiżaka (Egipt
udający Albanię). Na 3 miejscu uplasował się Jakub Major (Portugalia), a Michał Pukaluk (Szwajcaria) był pierwszy
poza podium. Cała czwórka została nagrodzona książkami o tematyce piłkarskiej oraz grami planszowymi.
Postanowiliśmy również wyróżnić Eryka Parakowskiego (Słowenia udająca Słowację), który okazał się być królem
strzelców fazy grupowej (14 bramek!). Serdecznie gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim biorącym udział
w tym emocjonującym turnieju. Do zobaczenia za 2 lata...?
Prowadzenie: Krystian Drozd