oraz w klasach III :
- dziewczęta - 100, 200, 400, 800, skok w dal, kula /4kg./ ,sztafety: 4x100 i olimpijska
/800,400,200,100/
-chłopcy - 100, 200, 400, 800, 1500, skok w dal, kula /5kg/ , sztafety: 4x100 i olimpijska
/800,400,200,100/. Każdy uczeń mógł brać udział w jednej konkurencji i w jednej sztafecie. W klasach
pierwszych i drugich medale zdobyli: Patrycja Sarzalska II miejsce i Agnieszka Adamczyk III
miejsce w skoku dal, Paulina Kołodziej III miejsce w pchnięciu kulą. W sztafecie 4x100m nasze
uczennice zajęły III miejsce - Hania Wąsowska, Paulina Kołodziej, Klaudia Kowalczyk i Kasia
Sandomierska .Kacper Kaczmarek uplasował się na I miejscu a Tomasz Szkup na II miejscu w
pchnięciu kulą. W klasach trzecich w biegu na 100 m tryumfowała Sandra Zalewska a Patryk Kita
zajął III miejsce, w pchnięciu kulą II miejsce wywalczyła Martyna Czyż. W biegu na 200 m II miejsce
zdobyła Julia Mruk a III miejsce Klaudia Czopek,zaś w skoku dal najlepszą zawodniczką została
Kinga Rosłonek a najlepszym zawodnikiem Szymon Kołodziej, II miejsce zajęła Kinga Strzelak.
Fantastycznie zaprezentowały się nasze starsze sztafety 4x100 m. Dziewczęta - Sandra Zalewska,
Kinga Strzelak, Julka Mruk, Kinga Rosłonek i chłopcy –Szymon Kołodziej, Sebastian Latek,Patryk
Kita, Patryk Węsek- zdobyli złote medale. Zawody przebiegały bardzo sprawnie. Pogoda sprzyjała
rywalizacji. Wszyscy nasi gimnazjaliści walczyli bardzo dzielnie, zdobywając punkty dla szkoły.
Dziewczęta zajęły I miejsce chłopcy zaś III miejsce w ogólnej klasyfikacji punktowej LA w