Zawody Powiatowe Piłki Ręcznej Chłopców

Zawody Powiatowe Piłki Ręcznej Chłopców.
W dniu 05-03-2015r.w Łodygowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego w piłce ręcznej, w których
uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Twardorzeczce bronili mistrzowskiego tytułu z poprzedniego roku. Turniej
rozpoczęliśmy meczem z Rycerką Górną gdzie do przerwy wygrywaliśmy7:0 a w drugiej połowie zagrali uczniowie z
drugich i pierwszych klas, mecz zakończył się zwycięstwem 11:3.
W drugim spotkaniu z Łękawicą prowadziliśmy do przerwy 4:2 by ostatecznie wygrać 9:5 co zapewniło nam grę w
finale. Mecz o pierwsze miejsce z drużyną z Międzybrodzia przebiegał pod nasze dyktando, do przerwy
prowadziliśmy 6:2 a spotkanie zakończyło się wynikiem 8:5 i zasłużonym zwycięstwem.
25 marca zostaną rozegrane zawody na szczeblu rejonowym w Wilkowicach gdzie nasze gimnazjum będzie