02 KWI 2012
UKS „ISKRA” KAMIENIEC
kategoria:
Sport
Zwycięstwem „Iskry" 3:1 (25:21, 26:28, 25:11, 25:21) zakończył się piątkowy mecz IV LK z drużyną
KS Katmaru Volley Bytom. W meczu z UKS Net Piekary Śląskie nasza drużyna musiała zagrać bez
libero A. Jarzombek (kontuzja). Po zaciętej walce w całym spotkaniu, końcówka piątego seta
należała do przeciwniczek, które ostatecznie wygrały 3:2 (19:25, 25:19, 25:27, 25:19, 15:12). Z
Sport
15-go marca w Bytomiu (hala sportowa „na skarpie") odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt o
puchar GWSH Katowice. Nasza drużyna, reprezentująca Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
w Kamieńcu, uplasowała się ostatecznie na trzecim miejscu. W turnieju wzięło udział pięć zespołów głównie drużyny reprezentujące licea z Bytomia i okolic. Głównym organizatorem imprezy był Pan
Jacek Ignacik oraz GWSH z Katowic.
20 MAR 2012
Juniorki z Kamieńca mistrzyniami rejonu w piłce siatkowej
kategoria:
Sport
Finał rozgrywek naszego rejonu rozegrany został 5 marca w hali sportowej w Miedarach. O prawo do
gry w półfinałach województwa śląskiego drużyna siatkarek LO im. Jana Pawła II z Kamieńcu zagrała
z I LO im. A. Mickiewicza z Lublińca. Po zaciętym pierwszym secie nasze zawodniczki uległy w
końcówce przeciwnikowi przegrywając 27:25. Drugi set to dominacja juniorek z Kamieńca,
zakończona wygraną 25:4. „Tie-break" to znowu
12 MAR 2012
Trzy zwycięstwa „Iskry”
kategoria:
Sport
Ostatnie trzy spotkania drużyny siatkarek z Kamieńca w IV LK zakończyły się zdobyciem ośmiu
punktów. Mecz z drużyną MTS As Myszków po zaciętej walce w każdym secie zakończył się wygraną
„Iskry" 3:0. Wyjazdowy mecz do Częstochowy okazał się też bardzo zacięty. Po wygraniu pierwszego
seta przez przeciwnika następne dwa zdecydowanie wygraliśmy. Ostatecznie mecz z KU AZS
Politechniką Częstochowską zakończył się
04 MAR 2012
kategoria:
Juniorki LO w Kamieńcu mistrzyniami powiatu w piłce siatkowej
Sport
Tegoroczny finał rozgrywek w piłce siatkowej dziewcząt odbył się 22 lutego w II LO im. S. Staszica w
Tarnowskich Górach. W finale zagrały drużyny: I LO im. S. Sempołowskiej, II LO im. S. Staszica, VI LO
im. Jana Pawła II z Tarnowskich Gór oraz LO z Kamieńca. W drodze do finału nasze zawodniczki
wygrały 2:0 z II LO, a w walce o pierwsze miejsce również 2:0 wygrały z I LO z Tarnowskich Gór.
Klasyfikacja końcowa powiatowych
29 LUT 2012
ULKS KARLIK PRZEZCHLEBIE rozpoczął sezon narciarski
kategoria:
Sport
Dla zawodników Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego KARLIK Przezchlebie okres zimowy to
pełnia sezonu. Sportowcy w okresie ferii zimowych szlifowali swoje umiejętności biegowe na
najładniejszych w Europie trasach biegowych Wisły-Kubalonki. Najlepszy zawodnik ULKS-u KARLIKA
Sven Radoszek, czołowy zawodnik w Polsce, bardzo udanie rozpoczął sezon narciarski. Startując
m.in. w zawodach o Mistrzostwo Karkonoszy w Jakuszycach zajął w
29 LUT 2012
Zapraszamy do kibicowania
29 LUT 2012
UKS „Iskra” Kamieniec – początek nowego sezonu.
kategoria:
Sport
Zawodniczki „Iskry" na rozpoczęcie rozgrywek zagrały swój pierwszy mecz (17.02.12 r.) z drużyną
UKS „Gwiazda" Tarnowskie Góry. Niestety po wyrównanej walce w każdym secie przegrały 3:0
(20:25, 22:25, 18:25). W końcówkach setów przewagę w ataku i zagrywce zdecydowanie miał
przeciwnik. Warto nadmienić iż zawodniczki „Gwiazdy" awansowały do półfinałów śląska w kategorii
kadetek. Drużyna z Tarnowskich Gór brała też
15 LUT 2012
kategoria:
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT o PUCHAR WÓJTA GMINY
ZBROSŁAWICE
Sport
10-go lutego w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamieńcu odbył się trzeci
turniej siatkówki dziewcząt. Tym razem o Puchar Wójta Gminy Zbrosławice. Udział wzięły
następujące zespoły: UKS „Gwiazda" Tarnowskie Góry „Sokół" Radzionków UKS „ISKRA" Kamieniec
Drużyna UKS „ISKRA" Kamieniec wystąpiła w następującym składzie: Anna Jarzombek , Magdalena