Wójt Gminy Jeżowe odznaczony "Medalem 25

Wójt Gminy Jeżowe odznaczony "Medalem 25-lecia
NSZZP"
W sobotę 19.09.2015 na stadionie "Sokoła" w Nisku rozegrane zostały finały IV Turnieju Niepodległości służb
mundurowych. Turniej ten był rozgrywany na 2 stadionach - KS Sparta Jeżowe i KS Sokół w Nisku w dwóch etapach:
rozgrywek grupowych i finałów pomiędzy zwycięzcami. Zwycięzcą turnieju została drużyna Komendy Wojewódzkiej
Policji Rzeszów, 2 miejsce zdobyła drużyna Straży Granicznej z Przemyśla, 3 drużyna Oddziału Prewencji Policji
Rzeszów a 4 Komenda Miejska Policji z Tarnobrzega.
Dekoracji zwycięzców dokonali: Komendant Powiatowy Policji młodszy inspektor Józef Kiełbasa, Przewodniczący
NSSZP aspirant sztabowy Józef Bąk, Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZP Mariusz Padiasek, Starosta Niżański
Robert Bednarz, Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak, Burmistrz Niska Julian Ozimek. Organizatorzy Turnieju nagrodzili
także najlepszego bramkarza i najlepszego strzelca turnieju.
Po dekoracji zwycięzców turnieju odbyła się wyjątkowa uroczystość odznaczenia Wójta Gminy Jeżowe Marka
Stępaka "Medalem 25-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów" przyznanym przez
Kapitułę Zarządu Głównego NSZZP w Warszawie w uznaniu zasług i osobistego wkładu we współpracę i rozumienie
potrzeb policjantów. Przypomnijmy, że NSZZP to związek zawodowy, który powstał w polskiej policji na ideałach z
Sierpnia 1980 i "Solidarności". Wraz z Wójtem Gminy Jeżowe odznaczony został także Starosta Niżański Robert