Wyniki aukcji
Wyniki aukcji
Aukcja Prac na Papierze / Works on Paper 25-06-2016 Wyniki aukcji / Auction results Nr Przedmiot Lot no. Item Cena wylicytowana Hammer price 2 Józef Pankiewicz - Tulipany 7 Józef Mehoffer - Nocny widok na Pont Neuf 2 200 16 Albrecht Dürer - Maria Królowa Aniołów (Maria als Koenigen der Engel), XVIII w. 1 600 22 Józef Mehoffer - Duet przy pianinie, 1941 r. 5 000 23 Jan Matejko - Szkice architektoniczne 3 200 24 Jan Matejko - Muzyka z kartonu Sztuki – projekt do plafonu w auli Politechniki Lwowskiej, przed 6 000 26 Witold Wojtkiewicz - Ogrodzenie cmentarne 5 500 28 Zofia Stryjeńska - Na góralską nutę 35 000 29 Julian Fałat - Polesie, 1916 r. 58 000 30 Zygmunt Menkes - Pokuta 3 800 31 Zygmunt Menkes - Akt z owocami 3 800 32 Zygmunt Menkes - Sen 3 800 33 Zygmunt Menkes - Twarz dziewczyny 2 800 45 Tadeusz Rybkowski - Rybak z koszem 7 000 46 Soter Małachowski-Jaxa - Bałtyk, 1930 r. 10 000 48 Władysław Skoczylas - Góral przed chatą, około 1910–14. 16 000 64 Jan Cybis - Stary Sącz, 1957 r. 2 800 65 Zygmunt Radnicki - Pejzaż z Piwnicznej, 1939 r. 4 000 66 Teodor Grott - Widok na kościół św. Piotra 3 000 67 Maja Berezowska - Miłość i przyjaźń czyli szczęście doskonałe 3 000 68 Maja Berezowska - Telimena i mrówki 2 200 69 Ludwik Misky - Akt 70 Eugeniusz Zak - Akordeonista 1 400 77 Stefan Szmaj - Modlitwa do słońca, 1919 r. 1 300 81 Wojciech Weiss - Akt 6 500 87 Zofia Stryjeńska - Mazur, 1938 r. 88 Zofia Stryjeńska - Kołomyjka, 1938 r. 1 000 92 Zofia Stryjeńska - Góralski, 1938 r. 1 100 94 Zofia Stryjeńska - Krakowiak, 1938 r. 1 000 95 Zofia Stryjeńska - Zbójnicki, 1938 r. 18 000 400 900 500 103 Nikifor Krynicki - Miasteczko, 1963 r. 2 400 105 Nikifor Krynicki - Słoneczko, 1957 r. 2 600 106 Nikifor Krynicki - Portret mężczyzny 900 108 Joachim Weingart - Erotyk Strona 1 z 2 5 500 Page 1 of 2 Nr Przedmiot Lot no. Item Cena wylicytowana Hammer price 109 Mojżesz Kisling - Rudowłosa, 1947 r. 110 Mojżesz Kisling - Pejzaż 2 800 114 Marian Mokwa - Łódka nad morzem, przed 1939 r. 7 500 115 Marian Mokwa - Na brzegu 5 000 119 Jerzy Zabłocki - Pejzaż, 1962 r. 950 120 Stanisław Szwarc - Na plaży. Gdynia 350 122 Antoni Suchanek - Sternik 128 Stanisław Szwarc - Gdańsk I 700 129 Stanisław Szwarc - Stare mury. Kraków 850 130 Adam Międzybłocki - Martwa natura z laleczką, 1955 r. 1 600 131 Antoni Suchanek - Portret kobiety 1 400 133 Alfred Lenica - We wnętrzu, 1944 r 2 600 138 Maria Jarema - Projekt lalki, 1941 r. 3 000 139 Piotr T. Potworowski - Pejzaż, lata 60-te 3 500 142 Teresa Jakubowska - Rozwód, 1961 r. 146 Szymon Kobyliński - Złocony alabaster, 1966 r. 147 Szymon Kobyliński - Uważajmy przy decentralizacji 148 Zbigniew Lengren - Przygody Profesora Filutka 1 200 153 Waldemar Świerzy - Projekt plakatu: Polish Festival of 5 000 166 Zbysław Maciejewski - Na krześle, 1974 r. 2 200 167 Zbysław Maciejewski - Scena erotyczna 2 200 168 Jerzy Duda-Gracz - Postać 7 500 172 Kazimierz Mikulski - Projekt scenografii do Kartoteki Tadeusza Różewicza 7 000 174 Grzegorz Moryciński - Japonka 1 600 177 Jerzy Tchórzewski - Kompozycja, 1983 r. 5 500 178 Ryszard Stryjec - Tańcząca, 1986 r. 1 200 179 Ryszard Stryjec - Szachy 1 600 183 Salvador Dali - Nietoperzowa fryzura kardynalska, Z cyklu „Zabawne sny Pantagruela”, 1973 r. 6 000 185 Kazimierz Mikulski - Spotkanie, 1986 r. 4 400 Strona 2 z 2 10 000 3 600 750 1 100 900 Page 2 of 2