Halowy Turniej Piłki Nożnej w Rzeszowie

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu
Halowy Turniej Piłki Nożnej w Rzeszowie - marzenia
się spełniają!!!
W dniu 17 marca 2016r. (czwartek) nasi wychowankowie uczestniczyli w kolejnej edycji Halowego Turnieju Piłki
Nożnej w Rzeszowie, dla internatów i burs, którego organizatorem, był Internat Zespołu Szkół Kształcenia
Ustawicznego w Rzeszowie przy ul. Sucharskiego 4.
Nasz zespół wystąpił w składzie:
Tomasz Szynal (bramkarz) oraz: Piotr Karpiak, Tobiasz Sarzyński, Michał Nasiewicz, Mateusz Ważny,
Michał Juszczak, Maciej Stankiewicz, Dawid Ścibor, Patryk Nieckarz, Kamil Rejman i Mateusz Pleśniak.
6.
Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych z Jarosławia (ZPO -W)
Internat Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego z Rzeszowa (IZSKU)
Internat Zespołu Szkół Elektronicznych z Rzeszowa (IZSE)
Internat Zespołu Szkół Spożywczych z Rzeszowa (IZSS)
Internat Zespołu Szkół Techniczno-Weterynaryjnych z Trzciany (IZST-W)
Internat Zespołu Szkół Gospodarczych z Rzeszowa (IZSG)
Zawodników z naszej placówki dopingowali opiekunowie p. Edward Chłopek i p. Artur Wierzbieniec. Mecze
rozgrywane były w dwóch trzy osobo - wych grupach po 15 minut. W pierwszym meczu grupowym pokonaliśmy
drużynę z Trzciany 2:0 i „Spożywczak” 2:1, dzięki czemu zajęliśmy I miejsce w swojej grupie i awansowaliśmy do
ścisłego finału. Tam naszym rywalem była drużyna gospodarzy zawodów. Po bardzo emocjonującym i zaciętym meczu
(2x10 minut) wygraliśmy finał 1:0 i zostaliśmy zwycięzcami tej edycji turnieju. Nasi chłopcy wygrali turniej, do
którego wygrania w poprzednich latach brakowało często dosłownie odrobiny szczęścia. Nie było więc wątpliwości, że
pragnęli wygranej! Po zakończonym ostatnim meczu zapanowała na ich twarzach, ale jeszcze bardziej w sercach,
ogromna radość, którą okazali właściwym dla zwycięzców tańcem i śpiewem na boisku. Nasza Drużyna pokazała
ogromną determinację, znakomitą technikę i taktykę. Defensywa była tak skuteczna, że w całym turnieju stracili tylko
jedna bramkę, a Tomek Szynal został uznany przez sędziów za najlepszego bramkarza turnieju. Do Jarosławia
przywieźliśmy pamiątkowy dyplom i okazały puchar, który wzbogaci naszą gablotę z trofeami. Tym razem marzenie
naszych wychowanków wreszcie się spełniło! Swoja twardą, ale fair play grą zaimponowali oni nam wszystkim, w tym
również organizatorom turnieju, którym dyrekcja i wychowawcy naszej placówki pragną podziękować za zaproszenie i
możliwość udziału w ciekawym i dobrze zorganizowanym widowisku sportowym.