Klasyfikacja po dwóch turniejach eliminacyjnych: Chłopcy

MOS WOLA Warszawa
Wygenerowano: Wtorek, 7 marca 2017, 12:42
Data publikacji 01.06.2009
Chłopcy z rocznika 1997 startowali w turnieju trójek w Kobyłce.
Dwa zespoły chłopców z rocznika 1997 trenera Krzysztofa Wieczorka startowały w turnieju trójek o Puchar Prezydenta miasta
Kobyłka , z udziałem 12 drużyn. Pierwszy zespół zajął czwarte miejsce.
Chłopcy z rocznika 97 startowali w I turnieju „trójek” o Puchar Prezydenta miasta
Kobyłka<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
W sobotę 30 maja odbył się I Otwarty Turniej o Puchar Prezydenta Kobyłki. W kategorii trójek
siatkarskich startowały dwie drużyny MOS WOLA z rocznika 1997.
Turniej z udziałem 12 zespołów, rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Grano jeden set
do 15 punktów. Pierwsza drużyna MOS-u zajęła 4 miejsce i była o włos, różnicą małych punktów, Dwa zespoły chłopców z
rocznika 1997 z trenerem
od strefy medalowej. Druga drużyna zajęła 12 miejsce co wynikało z braku doświadczenia
chłopców, którzy trenują od kilku miesięcy, a niektórzy od niespełna miesiąca i nie są ze sobą Krzysztofem Wieczorkiem
jeszcze zgrani. Wygrała drużyna Junior-Stolarka Wołomin.
Turniej był bardzo dobrze zorganizowany. Drużyny z trzech pierwszych miejsc otrzymały
medale i puchary, a wszyscy uczestnicy turnieju koszulki i kalendarze.
Składy na turniej w Kobyłce:
MOS WOLA I: Maciek Szymański, Michał Dryński, Maciek Bryła, Mateusz Niewiarowski
MOS WOLA II: Janek Blejsz, Maciek Dąbrowski, Paweł Bogdalski ,Wojtek Krysiak
Trener: Krzysztof Wieczorek Mecz w turnieju pomiędzy
MOS Wola a Kobyłką
Na uznanie zasługuje pierwsza drużyna chłopców z rocznika 1997. Kończą oni sezon
kwalifikując się do turnieju finałowego 8 najlepszych drużyn w Mistrzostwach Mazowsza. Z
każdym występem grali lepiej osiągając lepsze rezultaty. Na I turnieju eliminacyjnym zajęli 8-12
miejsce, żeby na II turnieju zająć 5 i generalnie wejść do turnieju finałowego z 6 miejsca.