Cenny remis Unii

Jeśli ktoś przed dzisiejszym spotkaniem spisywał Unię na straty w spotkaniu z drugą drużyną ligi – Spartą Tworóg mocno się mylił. Praktyczne całe spotkanie
przebiegało pod dyktando zawodników z Lisowic.
Pierwsza połowa to składne ataki Unii, sporo niewykorzystanych sytuacji i niegroźne kontry Sparty. Swoją przewagę pieczętujemy wychodząc na
prowadzenie w 25 minucie – bramkę zdobywa Brzezina. Później Sparcie udaje się wyrównać, a w drugiej połowie wychodzi nawet na prowadzenie po
wykorzystanym rzucie karnym. Kilka minut później Unia „wraca z dalekiej podróży” - Sobalski strzałem w „okienko” doprowadza wynik spotkania do stanu
2:2. Końcówka spotkania to dalej ataki Unii i dalej spora ilość niewykorzystanych „setek”.
Podsumowując, Unia zagrała jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie – konsekwentna gra w obronie i mała ilość błędów pozwoliła na to by wywalczyć