Sędziował: Nowicki Jan (Gruszczyn), grano 2 x 40 min = 80 min.
0-1 Powałowski Arkadiusz 7’ (głową-asysta Szuba)
0-2 Kwiatkowski Bartosz 37’ (asysta Andrusieczko)
1-2 Pasek Jacek 76’
1-3 Kwiatkowski Michał 80’ (asysta Szuba)
Bardzo dobry mecz można było zobaczyć na bocznym boisku Lechii we wtorkowe popołudnie. Początek
spotkania bardzo wyrównany i już w 5 min. trzykrotnie strzelali Lechiści ale za każdym razem na posterunku był
dobrze spisujący się w tym meczu Szymon Smoczyk. Dwie minuty później bardzo ładna akcja Huraganu. Jarosław
Szuba z końcowej linii boiska dogrywa do wbiegającego w pole karne Arkadiusza Powałowskiego a ten uderzeniem
głową w długi róg otwiera wynik meczu. W 34 min. godny odnotowania strzał zawodnika gospodarzy tuż obok słupka
a dwie minuty później kolejny z zawodników Lechii nie wykorzystuje idealnej okazji do wyrównania. W 37 min.
„budzi się” grający po prawej stronie Przemysław Andrusieczko, który przebijając się w pole karne dogrywa do
starszego z braci Kwiatkowskich, Bartosza a ten umieszcza piłkę w siatce tuż przy słupku. Huragan prowadzi do
przerwy 2-0.
Po zmianie stron w bramce bardzo dobrze zagrał Robert Raszewski „wyciągając”, co chwile bardzo groźne
strzały Kostrzynian. W 61 min. po zagraniu Włodzimierza Watrasa głową strzela tuż obok bramki Bartosz
Grajczyk. W 65 min. „Rasa” (Robert Raszewski) w ekwilibrystyczny sposób chroni Huragan przed utratą bramki.
Jednak kwadrans później jest 2:1. Po klasycznej kontrze nieupilnowany w polu karnym Jacek Pasek strzałem w
długi róg zdobywa bramkę kontaktową. W ostatniej minucie meczu ładnie w pole karne wchodzi Bartosz Grajczyk,
idealnie obsłużony Jarosław Szuba, po którego uderzeniu do odbitej piłki dopada Michał Kwiatkowski ustala wynik