Komenda Powiatowa Policji w Będzinie Mistrz świata w Kickboxingu

Źródło:
ml
Wygenerowano: Wtorek, 7 marca 2017, 17:37
Mistrz świata w Kickboxingu z będzińskiej komendy
Walki. W zawodach, swój największy jak dotychczas sukces w sportowej karierze odniósł st. post.
Mateusz Lorek. Będziński policjant wywalczył tytuł Mistrza Świata w Kickboxingu w formule Light w
kategorii 85 kg.
Pod koniec października we włoskiej Carrarze odbyły się Zunifikowane Mistrzostwa Świata Sportów Walki. W zawodach tych,
swój największy jak dotychczas sukces w sportowej karierze, odniósł st. post. Mateusz Lorek. Będziński policjant wywalczył
tytuł Mistrza Świata w Kickboxingu w formule Light w kategorii 85 kg.
W dniach od 25 do 30 października 2016 roku w miejscowości Carrara we Włoszech rozegrane zostały mistrzostwa świata w
sportach walki "UNIFIED WORLD CHAMPIONSHIPS ITALY 2016". Międzynarodowy turniej zgromadził zawodników różnych
sportów walki. W narodowej kadrze polskich kickboxerów znalazł się trenujący na co dzień w klubie Super Kick w Sosnowcu
policjant z będzińskiej komendy - st. post. Mateusz Lorek. Wystartował on w kategorii wagowej 85 kg w formule Light. Wśród
10 zawodników z różnych krajów, po stoczeniu 3 zwycięskich walk, Mateusz Lorek wywalczył tytuł Mistrza Świata.
Kickbokserowi w policyjnym mundurze gratulujemy sukcesu, życząc dalszych zwycięstw na ringu!
Ocena: 5/5 (1)