-Mistrzostw-Swiata-Kara.html
Wygenerowano: Wtorek, 7 marca 2017, 18:33
WROCŁAWSKI POLICJANT Z DRUŻYNĄ ZDOBYŁ III MIEJSCE
PODCZAS MISTRZOSTW ŚWIATA KARATE SHOTOKAN
Policjant z Wrocławia zdobył brązowy medal w drużynie podczas Mistrzostw Świata Karate Shotokan. W
zawodach zorganizowanych w Poznaniu uczestniczyło blisko 300 zawodników z 20 krajów świata.
Funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu podinsp. Henryk Tonderys, zdobył brązowy medal podczas
Otwartych Mistrzostw Świata Karate Shotokan. Zawody odbyły się w Poznaniu i zostały zorganizowane przez organizacje:
Shotokan World Organization oraz International Japan Karate Association.
W turnieju uczestniczyło blisko 300 zawodników z 20 krajów z całego świata. Gościem honorowym był szef federacji IJKA
sensei Sadashige Kato 9 dan.
Zmagania były przeprowadzane w formule kata indywidualne, kata drużynowe oraz kumite indywidualne i kumite drużynowe.
Reprezentanci Polski pokazali klasę, zdobywając wiele medali, a jednym z nich był funkcjonariusz Wydziału Prewencji
Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu - podinsp. Henryk Tonderys, który po dobrym starcie zdobył brązowy medal w