Dojazd do Hotelu „Ameliówka” k
Transkrypt
Dojazd do Hotelu „Ameliówka” k
Dojazd do Hotelu „Ameliówka” k .Kielc Rozkład autobusu komunikacji miejskiej – linia nr 10: Godziny odjazdu autobusu MPK, linia 10 - z przystanku na ulicy Czarnowskiej w Kielcach, przy dawnym kinie „Romantica”, tuż obok Dworca PKP i PKS. Wysiąść należy na przystanku o nazwie dokładnie takiej samej, jak nazwa hotelu – „Ameliówka”. PRZYSTANKI: Czarnowska IX W. Kielc IX W. Kielc kościół Św.Wojciecha Sandomierska / Źródłowa Sandomierska Sandomierska Nowy Folwark Sandomierska / Morcinka Sandomierska / Wikaryjska Sandomierska / Cmentarna Cedzyna Cedro Mazur Cedzyna Cedzyna II Cedzyna zalew Leszczyny zalew Leszczyny kościół Leszczyny Mąchocice I Mąchocice II Ameliówka Ciekoty III Ciekoty schronisko Mąchocice - Scholasteria Mąchocice Zagórne I Mąchocice Zagórne Brzezinki cmentarz Brzezinki III Ciekoty Ciekotyzale Linia 10 przystanek: CZARNOWSKA kierunek: CIEKOTY ZALEW Dni robocze Godz. 4 Min. 5 6 7 8 06 x 07 14 x 59 9 10 11 31C x 12 13 58C x 14 15 16 17 18 19C 26C 37C 43C x x 19 20 21 22 14C x 24 x Soboty Godz. 4 Min. 5 6 7 41 x 43 x 8 9 59C x 10 11 x 12 13 12C x 14 26C x 15 16 39C x 17 18 x 19 02C x 20 21 22 05 x 05 N – niskopodłogowy C - Kurs przez Cedzynę Cmentarz do Ciekot X - kurs do Cedzyny Pętla Zarząd Transportu Miejskiego tel. (041) 343-15-93 w dniach pon.piąt. od godz. 7:00 do godz. 15:00. Punkt informacyjny ul. Żytnia (041) 361 49 38. Inne środki transportu: Z dworca PKS, busem jadącym w kierunku Wola Szczygiełkowa. Poniżej podajemy godziny odjazdu – odjazd z dworca PKS, stanowisko nr 15. Kierunek - WOLA SZCZYGIEŁKOWA 720A; 1030L; 1220A; 1330A; 1445L; 1510F; 1735L; 1910F; 2240F; Z dworca busów na ulicy Żelaznej, ze stanowiska nr 1 i 2. Godziny odjazdu: Kierunek: PSARY KĄTY 735L; 1230F; 1315F; 1550L; 1700F; O B J A Ś N I E N I A: A – nie kursuje w niedziele i święta. B - kursuje codziennie oprócz sobót. C - kursuje w soboty, niedziele i święta. D - nie kursuje 24-26 gr., 31 gr., 1 sty., w W. Sobotę i 1-szy i 2-gi dzień Św. Wielkan. E/6/7 - nie kursuje w czasie letnich wakacji szkolnych w soboty i w niedziele. E - nie kursuje w czasie letnich wakacji szkolnych. F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku. L - kursuje w niedziele oprócz Niedzieli Wielkanocnej.