Sportowe "Bezpieczne Wakacje"
Ponad stu młodych zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej drużyn 6-osobowych
"Bezpieczne Wakacje" pod patronatem Burmistrza Miasta Lęborka. W grupie wiekowej szkół podstawowych
(klasy IV-VI) pierwsze miejsce zajęła drużyna "Odlotowi agenci", w gimnazjach prym wiódł "Dream Team".
W turnieju udział wzięło 16 drużyn podzielonych wiekowo na uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Zawody
odbyły się 4 i 5 sierpnia 2008 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku.
W grupie wiekowej IV-VI klasa podstawówki pierwsze miejsce zajęła drużyna "Odlotowi agenci". Za nimi kolejno
uplasowali się "MB Power", "Stryjewski junior" i "Power Rangers". Najlepszym strzelcem z 20 trafieniami został
Maciej Opara, a bramkarzem Emil Stolicki (obaj z "Odlotowych agentów")
W kategorii gimnazjalnej bezkokurencyjna okazała drużyna "Dream Team". Kolejne miejsca na podium zajęły
drużyny "Znajomi sędziego", "FC Serdelki" i "Mostowa Kings". Najlepszym strzelcem z 15 bramkami został
Mateusz "Potrykus ("Znajomi sędziego"), najlpszym bramkarzem Tomasz Gaffke "Dream Team".