ZDiUM Piotrków Trybunalski - rozkład jazdy linii
Transkrypt
ZDiUM Piotrków Trybunalski - rozkład jazdy linii
ZDiUM Piotrków Trybunalski - rozkład jazdy linii 1z1 http://www.rozklady.zdium-piotrkow.pl/regionalna/00r9/00r9t001.htm Drukuj Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Kasztanowa 31, tel. 44 733 92 53, www.zdium-piotrkow.pl Przewoźnik: PHU "ARTEX" Artur Świstak, 97-330 Poniatów, ul. Klonowa 37, tel. 506 187 736 PRZYSTANKI: LINIA ZWYKŁA czas przystanek przej. PRZYSTANEK: Piotrków Tryb., Dw. Aut. i Kolej. - Roweckiego KIERUNEK: Łęki Szlacheckie nr 15 0 Piotrków Tryb., Dw. Aut. i Kolej. Roweckiego 2 Piotrków Tryb., Al. 3 Maja - Al. Kopernika 3 Piotrków Tryb., Żeromskiego - K. Przedmieście Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): 5 6 7 25 8 9 05 8 Longinówka przy skrzyżowaniu 13 Cekanów przy skrzyżowaniu 14 Ignaców przy skrzyżowaniu 15 Ignaców przy pos. 39 16 Rozprza przy lesie 17 Rozprza CPN 12 00 25 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 30 32s 45 Odjazdy w soboty (oprócz świąt): 9 Milejów przy skrzyżowaniu 10 Janówka przy skrzyżowaniu 10 11 5 6 7 8 05 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 25X 55L 30X W pozostałe dni nie kursuje. L - Kurs wykonywany w letnie wakacje szkolne X - Kurs wykonywany poza letnimi wakacjami szkolnymi s - Kurs wykonywany w dni nauki szkolnej 18 Rozprza pętla - Rynek Piastowski 19 Kęszyn Rozkład jazdy ważny od 01.10.2014 r. 20 Bazar 23 Stara Wieś - OSP 24 Bryszki za zakrętem 26 Mierzyn przy pos. 4 27 Mierzyn przy pos. 16 28 Mierzyn przy kiosku 29 Grobla Mierzyn przy pos. 64 30 Cieszanowice I - przy lesie skrzyżowanie 31 Cieszanowice nr 22 - Sklep 33 Daniszewice - Skrzyżowanie 35 Teklin nr 26 37 Teklin nr 4 39 Trzepnica - OSP 41 Trzepnica nr 38B 43 Lesiopole 45 Ogrodzona nr 39 46 Ogrodzona nr 22 48 Łęki Szlacheckie nr 61 49 Łęki Szlacheckie nr 15 Inne kierunki... Odjazdy chronologiczne 2015-07-13 23:38