Komenda Miejska Policji w Jaworznie
Wygenerowano: Środa, 8 marca 2017, 01:27
Jaworzno znowu najlepsze
Po raz kolejny jaworzniccy stróże prawa udowodnili, że nie samą służbą człowiek żyje. W
rozgrywanym w dniach 6-7 grudnia br. turnieju piłki nożnej zdobyli najwyższe podium. Zawody
zorganizowane zostały pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.
Dzisiaj w jaworznickiej hali sportowej przy ul. Wojska Polskiego zakończyły się
Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach uczestniczyło 29
drużyn mundurowych z garnizonu śląskiego. Zmaganiom jaworznickich funkcjonariuszy
dopingował Komendant Miejski Policji w Jaworznie mł. insp. Arkadiusz Więcek.
Trzymane przez komendanta kciuki mobilizowały podwładnych do walki i w rezultacie
zwycięzcą turnieju została drużyna policjantów z komendy w Jaworznie wygrywając z
kolegami ze Szkoły Policji w Katowicach. Mecz nie został rozstrzygnięty w
regulaminowym czasie gry i o wygranej jaworznian zadecydowały rzuty karne. Trzecie
miejsce zajęli policjanci z Gliwic. Ponadto, wyłoniono króla strzelców – został nim
Robert Madej reprezentujący Szkołę Policji w Katowicach. Najlepszym bramkarzem
zawodów okazał się Rafał Długosz, natomiast najlepszym piłkarzem Lukasz Cichoń,
obaj służą w jaworznickiej Policji. Zawodnicy odebrali puchary i gratulacje z rąk
Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach mł. insp. Mirosława Kolasy