Regulamin Meczu Piłki Nożnej pod patronatem Wolontariatu EVS w

Regulamin Meczu Piłki Nożnej pod patronatem Wolontariatu EVS w ramach Polsko­Hiszpańskiego Dnia Sportu, 26 kwietnia 2015 Informacje organizacyjne: Organizator: Gminno­Parkowe Centrum Kultury i Ekologii (http://www.gpckie.pl), współorganizator sportowy: Gimnazjum Wiączyń (http://gimnazjumwiaczyn.pl/) Termin meczu: 26­04­2015, g.15:00 Miejsce: Boisko trawiaste, pełnowymiarowe przy Gimnazjum w Wiączyniu Dolnym, gm. Nowosolna Regulamin meczu: ● W meczu biorą udział dwa zespoły złożone z mieszkańców Gminy Nowosolna w przedziale wiekowym 7­99 lat. ● Zasady rozgrywania spotkania pokrywają się z przepisami obowiązują podczas meczów ligowych PZPN. Dodatkowym warunkiem jest nieograniczona ilość zmian dokonywanych w przerwach (np. auty, rzuty wolne itp.). Czas trwania meczu 3x30 min, przerwy 10 minut. ● Liczba zawodników na boisku: 10 + bramkarz. ● Mecz odbędzie się na boisku pełnowymiarowym, trawiastym. Obowiązuje obuwie sportowe odpowiednie do tego typu nawierzchni (tzw. korki plastikowe, lane) z wyłączeniem wszelkiego rodzaju butów z korkami metalowymi. ● Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty, kontuzje i urazy powstałe w wyniku udziału w Meczu. Postanowienia końcowe: ● Kapitanami zespołów są: ­ “Real” Nowosolna ­ białe koszulki, kapitan Łukasz Krawczyk, tel 693 810 952, (​
[email protected]​
) ­ “Atletico” Nowosolna ­ czarne lub ciemne koszulki, kapitan Michał Świąder, tel. 695 530 511 (​
[email protected]) ● W przypadku problemów z kolorystyką koszulek, jeden lub oba zespoły będą grały w “narzutkach” ● Kapitanowie zespołów decydują o składzie zespołu. ● Kapitanowie zespołów (lub osoby przez nich wyznaczone) decydują o zmianach zawodników na boisku w trakcie meczu. ● Przed przystąpieniem do zespołu Kapitanowie zobowiązani są do przedstawienia tego Regulaminu zawodnikom swoich drużyn. Warunkiem udziału w meczu jest akceptacja tego Regulaminu. ● Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystywania wizerunku uczestniczących w turniejach zespołów oraz uczestników: podczas trwania turnieju, w materiałach reklamowych i folderach związanych z turniejem, informacjach prasowych, radiowych, telewizyjnych oraz internetowych ● W związku z innymi działaniami Organizatora w ramach Polsko­Hiszpańskiego Dnia Sportu regulamin może podlegać korektom. O zmianach Regulaminu uczestnicy będą powiadamiani za pośrednictwem strony Organizatora (http://www.Gpckie.pl), http://www.gpckie.pl/index.php/component/content/article/533polskohiszpaskidzies portuorlik26kwietnia2015r ● Dla dobra zawodników w przypadku złej pogody (np. zalegający śnieg, intensywne opady deszczu), nieprzewidzianych zdarzeń lub wypadków losowych Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przerwania meczu ● Wszystkie sporne sprawy rozstrzyga Organizator we współpracy z Kapitanami zespołów. ● Osobami kontaktowymi po stronie Organizatorów są: Marcin Marszałek ( [email protected] , tel. 510 029 474) Robert Rusek ( [email protected] , tel. 603 554 404) Organizator zapewnia: ­ rozgrzewkę ­ sędziego ­ podstawową opiekę medyczną ­ hiszpański komentarz do meczu