X kolejka, mecz rozegrany 19.10.2014 . 11:00, Gliwice, ul.Robotnicza
Goście
40' rzut karny
Krzewiński Wiktor
55' rzut karny
54' Mateusz Kasprzyk
asysta Maciek Borycka
68'
83'
Kamiński Dariusz
Mecz trwa 80'.
Sędziowie: Chudy Andrzej, Goriwoda Mariusz, Skoludek Marta.
Mateusz Kasprzyk
70'
Adrian Drążek
70'
9
Oskar Włodarczyk
60'
47'
47'
zawodnicy rezerwowi:
18
Adam Witoszek
70'
16
Tomek Gajda
60'
12
Mateusz Szechyński
11
Bartek Paduch
70'
8
Maciek Borycka
47'
4
Szymon Kania
47'
Relacja z meczu
2' akcja Gwarka, strzał w kierunku naszej bramki, piłka leci wysoko ponad bramką
3' Oskar Włodarczyk wywalczył rzut rożny
4' kolejny rzut rożny dla Piasta
6' akcja Gwarka zakończona strzałem ponad bramką
9 'rzut rożny dla Piasta
12' Daniel Błach fauluje zawodnika Gości, rzut wolny, strzał wysoko ponad bramką
17' kolejna akcja Gwarka zakończona odgwizdaniem przez Arbitra pozycji spalonej
18' nasz zawodnik fauluje zawodnika Gości, rzut wolny, strzał, piłkę łapie Michał Bodys
20' tym razem Paweł Skubisz fauluje na ok.30m od naszej bramki zawodnika Gości, strzał broni Michał Bodys
28' akcja Gwarka przerwana przez powracającego Marka Kamińskiego, grę wznawiamy od bramki
29' faulowany Sebastian Pociecha
30' akcja Gwarka, kolejny raz pozycja spalona
34' akcja Gwarka zakończona strzałem , piłkę łapie nasz bramkarz
36' wrzutka naszego zawodnika w pole karne Gwarka ale nikt nie zamykał akcji
38' podwójny błąd obrony, prostopadłe podanie zawodnika Gwarka i nieco spóźniony bramkarz fauluje zawodnika
Gwarka. Rzut karny. Przy tej interwencji nasz bramkarz nabawił się kontuzji. Po kilku minutach zawodnik Gwarka
podchodzi do wykonania rzutu karnego i umieszcza piłke w naszej bramce 0-1
Takim Wynikiem kończy się pierwsza połowa.
41' akcja Gwarka- spalony
43' akcja naszej drużyny zakończona strzałem Kacpra Zimermana, bramkarz wybija na rzut rożny
44' tym razem strzela Mateusz Kasprzyk, piłkę łapie bramkarz
47' zmiany za Szymona Sitowskiego wchodzi Szymon Kania
za Kubę Starzyńskiego wchodzi Maciek Borycka
53' akcja Piasta zakończona zbyt lekkim strzałem, piłka wychodzi w pole ale nadal atakujemy
54' Maciek Borycka strzela w kierunku bramki, piłka odbija się od poprzeczki, do piłki dobiega Mateusz Kasprzyk i
strzałem głową posyła piłkę do bramki 1-1
55' zawodnicy Gwarka wznawiają grę, piłka zostaje wrzucona na ok 30 metr od naszej bramki ale nasi zawodnicy są
spóźnieni i zdezorientowani, Daniel Błach próbuje ratować sytuację wślizgiem ale niestety blokuje w sposób
nieprzepisowy zawodnika Gości i sędzia odgwizduje faul i wskazuje po raz drugi punkt oddalony na 11 metrze od
naszej bramki 1-2
58' rzut rożny dla Gwarka
59' nasza akcja zakończona zbyt słabym strzałem Sebastiana Pociechy
60' zmiana za Oskara Włodarczyka wchodzi Tomek Gajda
63' rzut wolny dla Gwarka, piłka ląduje na aucie
65' faulowany Sebastian Pociecha, za ten faul zawodnik Gwarka zobaczył żółtą kartkę
68' akcja Gwarka prawą stroną, mocny strzał, piłkę odbija nasz bramkarz, przejmuje ją Kacper Zimerman i wybija zbyt
lekko na dodatek wprost do nieobstawionego zawodnika Gwarka, który silnym strzałem pakuje piłkę do bramki 1-3
69' rzut rożny dla Piasta
70' zmiany za Mateusza Kasprzyka wchodzi Adam Witoszek, a za Adriana Drążka wchodzi Bartek Paduch
75' rzut wolny dla Piasta, w pole karne wrzuca Maciek Borycka, piłka się odbija od zawodników ale dochodzi do niej
Kacper Zimerman, strzela ale nad bramką
77' wrzutka Sebastiana Pociechy, bramkarz Gości z trudem wybija piłkę poza boisko, rzut rożny
78' kolejny faul na naszym zawodniku, piłka dociera go Daniela Błacha, ten strzela, bramkarz Gości łapie piłkę
81' rzut wolny pośredni dla Gwarka, strzał, piłka trafia w Kacpra Zimermana
82' kolejny rzut wolny dla Gwarka (ok.30m od naszej bramki), uderzona piłka leci ponad murem i wpada do naszej
bramki 1-4 i sędzia kończy mecz
Całą drugą połowę nasz bramkarz zmagał się z bólem po urazie jakiego nabawił się w końcówce pierwszej połowy, to
mogło mieć wpływ na jego postawę w drugiej części meczu.