Źródło:
-Pl.html
Wygenerowano: Środa, 8 marca 2017, 04:14
Data publikacji 20.04.2009
Dziewczęta i chłopcy z rocznika 96 startowali w turnieju o Puchar Prezesa UKS Plas
W weekend zespoły dziewcząt i chłopców z rocznika 96 startowały w turnieju czwórek o Puchar Prezesa UKS Plas Warszawa.
Dziewczęta z MOS Wola zajęły 2. i 3. miejsce, chłopcy na 6. miejscu.
Prezesa UKS Plas Warszawa. Dziewczęta z MOS Wola zajęły 2. i 3. miejsce, chłopcy na 6.
miejscu.
Prezesa UKS Plas Warszawa. Dziewczęta z MOS Wola zajęły 2. i 3. miejsce, chłopcy 6.
miejsce.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
W dniach 18-19 kwietnia odbył się II Otwarty Turniej o Puchar Prezesa UKS „Plas” w Czwórkach Drużyna chłopców MOS
Wola rocznika 96 z
Siatkarskich dla rocznika 1996. W sobotę grali chłopcy a w niedzielę dziewczęta.
trenerem P. Wasilewskim
W niedzielę 19.04.2009r dziewczęta z rocznika <?xml:namespace prefix = st1 ns =
"urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />96’ wzięły udział w II Otwartym Turnieju o
Puchar Prezesa UKS „PLAS” w „Czwórkach siatkarskich”. W turnieju wzięło udział 11 zespołów
podzielonych na 3 grupy. Nasz klub reprezentowały dwie czwórki. Obie zagrały bardzo dobre
zawody. Najpierw odniosły komplet zwycięstw w grupie by następnie w grupie finałowej
odnieść po 3 zwycięstwa i po dwie porażki. Pozwoliło to na zajęcie miejsc II i III w końcowej
klasyfikacji. Na szczególne słowa uznania zasłużył zespół MOS I, który zajął 2 miejsce pomimo
nieobecności dwóch podstawowych zawodniczek.
II miejsce zajął MOS Wola I:
Misiak Beata, Prus Zuzanna, Nadowska Małgosia, Brudnicka Kasia i Kurpiewska Natalka. Trener
Wójcik Artur.
III miejsce zajął zespół MOS Wola II w składzie:
Cięszczyk Sandra, Drzewiecka Luiza, Jastrzębska Paulina, Szustak Małgosia, Malarowska Anita.
12. UKS Plas III
Chłopcy zagrali w eksperymentalnym składzie, ponieważ Kuba Brudziński i Daniel Gałęzowski, którzy grali ostatnio w
pierwszej drużynie, wystąpili tym razem w barwach swojej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 26.
W wyniku tego klub MOS Wola wystawił tylko jedną drużynę, złożoną z zawodników pierwszego i drugiego składu.
Byli to: Piotr Górski, Michał Włostowski, Maks Szatecki, Piotr Fedorczyk, Alek Gardziński, Kuba Mroczek (Trener Paweł
Wasilewski).
W fazie grupowej czwórka MOS Wola wygrała wszystkie 3 mecze i awansowała z pierwszego miejsca do fazy finałowej.
Niestety w tej fazie nie było już tak dobrze i ostatecznie chłopcy zajęli 6 miejsce.
Turniej był bardzo dobrze zorganizowany. Drużyny z trzech pierwszych miejsc otrzymały medale i puchary, a wszyscy