Tenisowe sukcesy

2007-05-18 00:00:00 | Publikacja: admin
Doskonale wypadli młodzi tenisiści stołowi z naszego powiatu w rozegranych, 6 maja w Sianowie, Międzywojewódzkich Mistrzostwach
Młodzików. Prawo startu w tej imprezie miało po dwanaście dziewcząt i dwunastu chłopców z Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego,
zajmujących czołowe miejsca w rankingach swoich województw.<br /><br />Bezkonkurencyjni okazali się Kamil Kiljanek i Michał Kornak z
ULKS Żółtnica, którzy zdobyli trzy medale: złoty w grze deblowej oraz złoty i brązowy w grze indywidualnej. Dzięki temu wywalczyli 8 z 25
punktów zdobytych przez reprezentantów naszego województwa, zdecydowanie przyczyniając się do pierwszego zwycięstwa
Zachodniopomorskiego nad Wielkopolską w dziewięcioletniej historii tych rozgrywek.<br /><br />Trzy punkty wywalczyli zawodnicy UKS Borne
Sulinowo - Michalina Cieśla zdobyła złoty medal w grze deblowej dziewcząt, startując w parze z Martyną Moskwa ze Złocieńca. Ta sama
zawodniczka zajęła czwarte miejsce w grze indywidualnej. Na miejscach 5-8 uplasował się Adam Hermanowski. W klasyfikacji klubowej
drugie miejsce zajął ULKS Żółtnica. W mistrzostwach startowali przedstawiciele 17 klubów.<br /><br /><span style="font-weight: