XX Gminny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 4grudnia w hali

XX Gminny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
4grudnia w hali sportowej w Cekcynie odbył się jubileuszowy XX Gminny Mikołajkowy Turniej Tenisa
Stołowego . Wzięło w nim udział 48 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych z gminy
Cekcyn i tyle samo z gimnazjum . Uczniowie rywalizowali w systemie pucharowym, a w finale „każdy z
każdym”. W turnieju wzięli udział najlepsi, wyłonieni w turniejach klasowych. A oto wyniki: w szkole
podstawowej I miejsce zajęła Kinga Kałamejka z Cekcyna, II Julia Rogowska z Zielonki, natomiast III –
Natalia Górka z Cekcyna. Wśród chłopców najlepszymi okazali się: Aleksy Lipkowski z Zielonki, Patryk
Suchomski z Cekcyna i Robert Mueller z Zielonki. Troje najlepszych odebrało nagrody w postaci
paletek do tenisa stołowego, natomiast wszyscy dyplomy uczestnictwa i słodkie nagrody pocieszenia.
Wśród gimnazjalistek na podium stanęły: Wiktoria Miszke, Martyna Rybak, Roksana Gliniecka,
najlepszymi gimnazjalistami okazali się: Mikołaj Jakubowski, Arkadiusz Wolski i Krzysztof Górka. W
godzinach popołudniowych, również w naszej pięknej hali sportowej odbył się już V Otwarty
Mikołajkowy turniej Tenisa Stołowego. Zaprosiliśmy do udziału chętnych w trzech kategoriach :
kobiety, juniorzy(do rocznika 1998) oraz seniorzy (od rocznika 1997 i starsi). .Zgłosiła się rekordowa
liczba zawodników. Wśród kobiet całe podium zajęły siostry Marcinek ze Stobna :Dominika, Kinga i
Paulina. Wśród juniorów I miejsce zajął Bartosz Rydzkowski, II Aleksy Lipkowski, natomiast III –
Mikołaj Jakubowski. Najlepszymi seniorami okazali się Rafał Ordza, Arkadiusz Domachowski i Tomasz
Borta. Seniorzy zostali nagrodzeni pięknymi pucharami, natomiast kobiety i juniorzy otrzymali
pamiątkowe dyplomy i paletki do tenisa stołowego. Nagrody dla szkół zostały ufundowane przez
Rady Rodziców i UKS „Sprint” działający przy Zespole Szkół w Cekcynie. Całość zorganizowali
nauczyciele wychowania fizycznego z Cekcyna we współpracy z UKS „Sprint”