Mecz katastrofalnych błędów. Pora ka naszych siatkarzy w ostatniej

Mecz katastrofalnych błędów. Porażka naszych siatkarzy w ostatniej
kolejce ligi SKS.
Autor: Administrator
18.12.2007.
W dniu dzisiejszym o godzinie 14-15 rozpoczął się mecz pomiędzy gospodarzami Zespołem Szkół
Ekonomicznych z dobrze znaną nam szkołą czyli Ogólnokształcącym Liceum numer III. Na początku
pierwszego seta drużyny grały dobrze punkt za punkt do stanu 6-6. Niestety w naszym zespole pojawiły
się katastrofalne błędy w przyjęciu, dzięki którym nasi rywale odskoczyli na siedmio punktową przewagę.
Niestety nasi siatkarze nie mieli mniejszych szans na odrobienie tak dużej straty. Przegrali 25-16. W
drugim secie była powtórka z rozrywki w naszej drużynie nic nie funkcjonowało, nie było bloku, ataki były
zbyt słabe co wykorzystywali nasi przeciwnicy. Drugi set zakończył się prawie tak samo jak pierwszy tylko
tym razem Ekonomik ugrał 19 punktów. Rozpoczął się trzeci set, można powiedziec w końcu !! Nasi
chłopacy zaczęli z minutę na minutę lepiej grac. Nasi zawodnicy nie poddali się. Grali do końca. Ten set
był bardzo ciężki dla nich, włożyli w niego dużo swojego zdrowia. Ale cóż niestety tak to czasem w
sporcie bywa, że nie wszystko się udaje oraz to ze nasze szyki może zepsuc sędzia. Mimo tego nie
możemy zwiniac całej winy na arbitra tego meczu ze względu na to że sami zawodnicy są sobie winni.
Trzeci set zakończył się wygraną gości 29-27. Tak więc podsumowując cały mecz nasi siatkarze ulegli na
swoim boisku.
0-3 !! Cóż nie każdemu ściany pomagają. Teraz nasz zespół czeka na wyniki pozostałych meczów oraz na
to że uda im się awansowac do rundy Playoff.
ZsEkonom vs PLO III 0-3 (-16,-19,-27)