Voley Jędrzejów

Voley Jędrzejów - Nida Sobków
Wpisany przez Eryk Slupczynski
Czwartek, 19 Listopad 2009 21:12
W meczu 5 kolejki drużyna Voleya uległa na własnej hali drużynie z Sobkowa 0:3. Jak zawsze
na meczach tych drużyn dopisali kibice, którzy mocno wspierali poczynania zawodników. Mecz
obejrzało ok. 80 kibiców.
Pierwszy set do pewnego momentu był wyrównany i dopiero w końcówce Nida zdołała
przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.W drugim secie gospodarze zaczęli od zwycięstwa
4:0, jednak po chwili przeciwnicy doprowadzili do stanu 4:4 i zaczęli budować przewagę. Duży
wkład w to miał kapitan drużyny gości Marek Maniara, który dobrą zagrywką sprawił dużo
problemów graczom Voleya. W trzecim secie zawodnicy z Sobkowa od początku zbudowali
sobie przewagę (1:7). W trakcie seta Voley odrobił trochę punktów ale to nie wystarczyło aby