Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF

Transkrypt

Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
Informacje o produkcie
Utworzono 08-03-2017
A-Z Colon Slim 300g
Cena :
41.50 zł
Producent : AZ Medica
Dostępność : Pod zamówienie w ciągu 24h
Stan magazynowy : bardzo wysoki
Średnia ocena : brak recenzji
Glukomannan będący składnikiem suplementu diety w ramach diety niskokalorycznej pomaga w utracie wagi.
Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) stanowi doskonałe źródło błonnika pokarmowego, który pobudza jelita do pracy i przyśpiesza przesuwanie się zawartych w nich mas. Inulina i glukomannan wspierają odchudzanie, a jod, mangan, miedź i żelazo to ważne minerały odpowiadające za prawidłowy metabolizm energetyczny.
Składniki 30g:
Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) 12,75 g
Inulina z cykorii (Cichorium intybus) 12 g
Korzeń konjac (Amorphophallus konjac) standaryzowany na 80% glukomannanu 5,1 g
Żelazo 10,5 mg
Cynk 7,5 mg
Miedź 0,75 mg
Mangan 1,5 mg
Selen 41,28 µg
Jod 112,56 µg
Składniki:
łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), fruktooligosacharydy – inulina z cykorii (Cichorium intybus), korzeń konjac (Amorphophallus konjac), premiks mineralny (mleczan żelaza (II), siarczan cynku, siarczan miedzi (II), siarczan manganu, selenian (IV) sodu, jodek potasu).
Sposób użycia:
Trzy razy dziennie 2 czubate łyżeczki (10 g) zmieszać ze szklanką płynu (wody lub soku) i wypić. W celu zagwarantowania, że substancja dotrze do żołądka
oraz żeby uniknąć ryzyka zadławienia się (szczególnie istotne dla osób mających trudności z połykaniem), należy popić dodatkową szklanką płynu.
Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g glukomannanu dziennie w trzech porcjach po 1 g każda, z 1 lub 2 szklankami wody, przed posiłkiem i w ramach diety niskokalorycznej.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz
prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Suplement diety przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12-go roku życia. Suplement diety bezglutenowy. Odpowiedni dla osób cierpiących na celiakię.
Regularne przyjmowanie suplementu diety COLON SLIM stanowi cenne uzupełnienie błonnika w codziennej diecie.
Opakowanie:
300g
Wygenerowano w programie www.oscGold.com

Podobne dokumenty