Pierwszy z tych meczy, praktycznie bez historii, młodszy

MOS WOLA Warszawa
Wygenerowano: Środa, 8 marca 2017, 13:26
Data publikacji 22.12.2007
Juniorki MOS Wola zakończyły rok bez straty seta !
Juniorki MOS Wola dokonały nie lada wyczynu, wygrywając wszystkie tegoroczne mecze sezonu 2007/2008 , bez starty seta !
Jedenaście zwycięstw , 33 sety wygrane, zero straconych ! Brawo, tak trzymać !
Juniorki MOSu dokonały nie lada wyczynu. Zakończyły rozgrywki sezonu 2007/2008 na
Mazowszu, które odbyły się w roku 2007 z bilansem samych zwycięstw, bez straty seta !!!
Najpierw w pierwszej rundzie Mistrzostw Mazowsza odniosły 8 zwycięstw po 3:0, a
następnie już w rundzie finałowej dołożyły jeszcze 3 wyjazdowe. W sumie 11 zwycięstw, 33 sety
wygrane, <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
ZERO !!! przegranych.
Juniorki MOS Wola
W ostatnich dwóch meczach nasze dziewczęta wygrały w Radomiu z „UKS 33 Radom ” 3:0 (25:12, 25:14, 25:9), a
następnie w Ostrołęce z Nike również 3:0 (25:23, 25:15, 25:17).
Pierwszy z tych meczy, praktycznie bez historii, młodszy zespół z Radomia (kadetki) nie
był w stanie przeciwstawić się zawodniczkom MOSu.
W drugim meczu w Ostrołęce sporo emocji było w pierwszym secie, w którym to nasz zespół
podarował przeciwniczkom sporo punktów (5 z zagrywki, 6 z ataków w aut, 3 nieprzyjęte
zagrywki). Później nasze zawodniczki wzięły się do pracy i sytuacja wróciła do normy. Było
wiele widowiskowych, a co najważniejsze skutecznych akcji.
Świadczy to o tym, że gdy chcemy to potrafimy grać ładnie i efektywnie.
W meczach tych zagrały: Lizińczyk Gosia, Stawicka Asia, Przepiórka Ola, Kunysz Ania, Fic Ania,
Fiuk Kasia, Dudek Magda, Grabowska Gaba, Klukowska Martyna, Słumińska Gosia, Jankowska
Agnieszka, Krzemińska Weronika, Cichocka Karolina.