Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej
14.12.2015.
W sobotę 12 grudnia odbyła się piąta kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki
Piątą kolejkę spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki rozpoczęło zaległe spotkanie
z pierwszej kolejki Milica Erbel - BB Sport. Mecz zakończył się zwycięstwem Milicy 74:50. Pierwsza kwarta wygrana przez Milicę Erbel 21:13, w drugiej i trzeciej również zwyciężali 22:13, 22:10 i ostatnia czwarta zakończyła się zwycięstwem BB Sport 14:9.
MILICA ERBEL - BB SPORT 75:50 (21:13,22:13,22:10,9:14)
MILICA: B.Odzimkowski, Bilski, Fąfara, Szymala, Morus, P.Odzimkowski, Frączkiewicz, Skorupa
BB SPORT: Bętkowski, Kulesza, K.Wnuk, M.Wnuk, Bąk, Cieślik, Brzozowski, Chełmiński, Jankowski,
Kumach
W drugim meczu zmierzyły się drużyny z czołówki 3B Team zagrał
z Bkaset Starem. Pierwsza kwarta dla 3B Team, wygrali 11:9, w drugiej lepszy był Basket 12:10, podobnie było w trzeciej i czwartej kwarcie, starachowiczanie zwyciężali 14:10 i 15:12. W meczu na szczycie Baskat Star pokonał 3B Team 50:44.
3B TEAM - BASKET STAR 44:50 (11:9,10:12,10:14,13:15)
3B Team: Nowak, Kaleta, Węgierek, Swajdo, Lisowski, Ścierka, Frydryk, Zalega, Walski, Kola, Piątek
Utworzono 8 March, 2017, 14:13
BASKET: Haba, Stefański, Murzyn, Jabłoński, Parafian, Kot, Ziewiec, Skowroński, Brzozowski, Przygoda
W
spotkaniu Milicy Erbel z Erblem OSK Kajetna lepsi okazali się koszykarze
Milicy, którzy wygrali 48:44. W pierwszej kwarcie Milica wygrała 17:9, w
drugiej o jeden punkt lepszy był Erbel 14:13, trzecią kwartę ponownie zwyciężyli zawodnicy Milicy 9:6. Ostatnia dla Erbla 15:9, jednak ostatecznie dwu punkty trafiły do Milicy Erbel.
MILICA ERBEL - ERBEL OSK KAJETAN 48:44 (17:9,13:14,9:6,9:15)
ERBEL: Obarski, Dziopa, Zalega, Fugiński, Ludew, Jackowski, Nowak, Prus, Kamiński, Szkil, Tarzanowski,
Niebudek, Grzybowski
W
swoim drugim sobotnim spotkaniu BB Sport zagrał z Grubasami, mecz zakończył się wygraną tych drugich 65:43 (13:4, 15:6, 20:17, 17:16). W ostatnim meczu 5 kolejki Mafia zmierzyła się z Odeonem, spotkanie zakończyło się wygraną Odeonu 47:30 (13:10, 9:7, 12:9 ,13:1).
GRUBASY - BB SPORT (13:4,15:6,20:17,17:16)
GRUBASY: Wdowik, Walczyk, Pietras, Kawalec, Brzozowski, Michalski, Sieczka, Jankowski, Ubysz,