Artykuł pochodzi ze strony: Miejsko-Gminny

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku
Siatkarki na złoto
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Miastku zdobyła złoty medal
w cyklu turnieju piłki siatkowej dziewcząt w Człuchowie.
W sobotę, 5 marca, w Szkole Sportowej w Człuchowie zakończył się trzeci turniej mini piłki siatkowej
dziewcząt o Puchar Starosty Powiatu Człuchowskiego. Cykl turnieju trwał od grudnia 2015 r. Nasza
drużyna zajęła w pierwszym turnieju pierwsze miejsce, w drugim turnieju drugie miejsce i turniej
trzeci decydował o klasyfikacji końcowej. Trzeci turniej wygrało Miastko i dzięki temu Szkoła SP 1
wygrała trzeci turniej i cały cykl turnieju.
W turnieju Miastko I zajęło pierwsze miejsce, Miastko III piąte miejsce i Miastko II zajęło miejsce 9.
Bardzo fantastyczny występ naszych zawodniczek. Dwie nasze drużyny były z klas piątych co daje
optymistyczne prognozy na rok przyszły. Nasze zawodniczki pokazały bardzo mocną zagrywkę i grę
techniczną w polu. Jest to kolejny turniej naszych dziewcząt wygrany. Dziewczyny trenują dwa razy