III Mistrzowstwa Czeladzi w Jeździe na Rolkach

Aktualności
Zawodnicy mistrzostw
Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Forum Czeladzian, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w
Czeladzi oraz Urząd Miasta.
Na start zgłosiło się 47 zawodników, każdy z nich miał do pokonania trasę 700m. Największa rywalizacja
była wśród dziewcząt klas 4-6.
Spośród 28 zawodniczek z 3 szkół podstawowych najlepszą okazała się Weronika Lubszczyk z SP 7, II
miejsce zajęła Anna Brodzińska, III- Natalia Winiarska. W najmłodszej kategorii klas 1-3 pierwsze miejsce
zajęła Klaudia Stormowska z SP 2, II – Kamila Lubszczyk, III – Natalia Szymańska. W kategorii wystartowało
12 zawodniczek. W kategorii klas 1-3 wśród chłopców zwyciężył Jakub z SP 1, II miejsce zajął Patryk Pojawa.
Wśród chłopców w kategorii klas 4- 6 bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Łata, II miejsce – Dawid Żak, III
miejsce Bartłomiej Będkowski. W kategorii gimnazjum zwyciężyła Kalina Król z Gimnazjum nr 2.
Zawodnicy otrzymali puchary, medale, dyplomy a wręczenia dokonali Burmistrza Miasta Czeladź Zbigniew
Szaleniec oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czeladzi Henryk Michalski.
tekst:Ewa Fronczek