Samochodówka mistrz! Reprezentacja chłopców z naszej szkoły

Samochodówka mistrz!
Reprezentacja chłopców z naszej szkoły zwyciężyła w rozgrywkach piłkarskich regionu siedleckiego
organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. W półfinale całego cyklu rozgrywek
rozgromili oni zespół ZSP Miętne 5-1, a w finale pokonali drużynę LO Węgrów 3:2.
W reprezentacji szkoły grali następujący zawodnicy: Eryk Bednarski (Ithb), Michał Karpiarz (IIIgż),
Michał Kruszewski (IIIa), Kamil Korneć, Jakub Ejsymont (obaj IIb), Patryk Wołosz (4gk), Patryk Kisiel
(2lb), Patryk Komar (2sb) i Patryk Włodarczyk (3sp) pod wodzą prof. Macieja Anusiewicza.
Nasi na podium.
W Siedlcach zostały zorganizowane mistrzostwa Polski zrzeszenia LZS w podnoszeniu ciężarów do lat
15 i 17. Podczas tych zawodów w kategorii U17 medale zdobyli uczniowie naszej szkoły i zawodnicy
WLKS-u Siedlce prowadzeni przez nauczyciela ZSP 3, Dawida Fertykowskiego. Na podium stanęli,
zdobywając srebrny medal Paweł Gilewski z 1zm oraz zdobywczynie brązowych medali: Karolina
Krupa z 1tk oraz Karolina Miszczak z 1c.