SZKOŁA POLICJI W PILE MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE

SZKOŁA POLICJI W PILE
Wygenerowano: Środa, 8 marca 2017, 23:37
MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE HALOWEJ
Na sali sportowej odbyły się Mistrzostwa Szkoły Policji w Pile w piłce halowej zorganizowane przez
Zakład Taktyki i Technik Interwencji. W zawodach wzięli udział przedstawiciele wszystkich sześciu
kompanii.
Na sali
sportowej odbyły się Mistrzostwa Szkoły Policji w Pile w piłce halowej zorganizowane przez Zakład Taktyki i Technik
Interwencji. W zawodach wzięli udział przedstawiciele wszystkich sześciu kompanii.
Pierwsza runda sportowych zmagań rozegrana została systemem pucharowym, a następna - każdy z każdym.
Tomasz Kozubek
Drugie miejsce zajęła reprezentacja kompanii II, a trzecie wywalczyła. kompania IV. Miejsca 4 ? 6 zajęły kompanie I, III i V.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy, oprócz mistrzowskiego pucharu, dostali także karnety na
basen. Wszystkim kompaniom serdecznie gratulujemy, a kibicom dziękujemy za gorący doping. Miło jest nam również
poinformować, że 7 lutego odbędzie się mecz pomiędzy zwycięską drużyną, a kadrą, na który już teraz serdecznie