Rozkład jazdy MPK 206 Kielce
Transkrypt
Rozkład jazdy MPK 206 Kielce
Rozkład jazdy linii 206 Kielce – Łagów Przystanki DNI ROBOCZE Soboty Niedziele 7 bw 7 bw D D D D D D D D D D D D Dm 6 b 6 b 6 b 6 b 6 b 6 b 7 bw 7 bw Kielce/Grunwaldzka( Szpital) 05:45 06:40 07:45 09:05 10:50 13:00 14:00 15:10 16:10 17:15 18:10 19:15 22:45 05:50 07:50 10:25 14:55 16:55 19:40 07:50 10:25 14:55 16:55 19:40 Kielce/Grunwaldzka(Jagiellońska) 05:46 06:41 07:46 09:06 10:51 13:01 14:01 15:11 16:11 17:16 18:11 19:16 22:46 05:51 07:51 10:26 14:56 16:56 19:41 07:51 10:26 14:56 16:56 19:41 Kielce/Grunwaldzka (Mielczarskiego) 05:47 06:42 07:47 09:07 10:52 13:02 14:02 15:12 16:12 17:17 18:12 19:17 22:47 05:52 07:52 10:27 14:57 16:57 19:42 07:52 10:27 14:57 16:57 19:42 Kielce/Czarnowska (Bus) 05:50 06:45 07:50 09:10 10:55 13:05 14:05 15:15 16:15 17:20 18:15 19:20 22:50 05:55 07:55 10:30 15:00 17:00 19:45 07:55 10:30 15:00 17:00 19:45 Kielce/IX Wieków (UM) 05:51 06:46 07:51 09:11 10:56 13:06 14:06 15:16 16:16 17:21 18:16 19:21 22:51 05:56 07:56 10:31 15:01 17:01 19:46 07:56 10:31 15:01 17:01 19:46 Kielce/IX Wieków ( Św Wojciech) 05:52 06:47 07:52 09:12 10:57 13:07 14:07 15:17 16:17 17:22 18:17 19:22 22:52 05:57 07:57 10:32 15:02 17:02 19:47 07:57 10:32 15:02 17:02 19:47 Kielce/Sandomierska (Źródłowa) 05:53 06:48 07:53 09:13 10:58 13:08 14:08 15:18 16:18 17:23 18:18 19:23 22:53 05:58 07:58 10:33 15:03 17:03 19:48 07:58 10:33 15:03 17:03 19:48 Kielce/Sandomierska 05:55 06:50 07:55 09:15 11:00 13:10 14:10 15:20 16:20 17:25 18:20 19:25 22:55 06:00 08:00 10:35 15:05 17:05 19:50 08:00 10:35 15:05 17:05 19:50 Kielce/Sandomierska (Morcinka) 05:57 06:52 07:57 09:17 11:02 13:12 14:12 15:22 16:22 17:27 18:22 19:27 22:57 06:02 08:02 10:37 15:07 17:07 19:52 08:02 10:37 15:07 17:07 19:52 Kielce/Sandomierska (Wikaryjska) 05:58 06:53 07:58 09:18 11:03 13:13 14:13 15:23 16:23 17:28 18:23 19:28 22:58 06:03 08:03 10:38 15:08 17:08 19:53 08:03 10:38 15:08 17:08 19:53 Cedzyna / 74 / ( skrz cmentarz) 06:00 06:55 08:00 09:20 11:05 13:15 14:15 15:25 16:25 17:30 18:25 19:30 23:00 06:05 08:05 10:40 15:10 17:10 19:55 08:05 10:40 15:10 17:10 19:55 Cedzyna 74(warsztat ) 06:02 06:57 08:02 09:22 11:07 13:17 14:17 15:27 16:27 17:32 18:27 19:32 23:02 06:07 08:07 10:42 15:12 17:12 19:57 08:07 10:42 15:12 17:12 19:57 Radlin / 74 / ( skrz Ogrodzenie) 06:04 06:59 08:04 09:24 11:09 13:19 14:19 15:29 16:29 17:34 18:29 19:34 23:04 06:09 08:09 10:44 15:14 17:14 19:59 08:09 10:44 15:14 17:14 19:59 Radlin / 74 / ( skrz Leszczyny) 06:05 07:00 08:05 09:25 11:10 13:20 14:20 15:30 16:30 17:35 18:30 19:35 23:05 06:10 08:10 10:45 15:15 17:15 20:00 08:10 10:45 15:15 17:15 20:00 Radlin / 74 / ( ośrodek zdrowia) 06:06 07:01 08:06 09:26 11:11 13:21 14:21 15:31 16:31 17:36 18:31 19:36 23:06 06:11 08:11 10:46 15:16 17:16 20:01 08:11 10:46 15:16 17:16 20:01 Radlin / 74 / ( skrz Daleszyce) 06:07 07:02 08:07 09:27 11:12 13:22 14:22 15:32 16:32 17:37 18:32 19:37 23:07 06:12 08:12 10:47 15:17 17:17 20:02 08:12 10:47 15:17 17:17 20:02 Radlin / 74 / ( Komis) 06:08 07:03 08:08 09:28 11:13 13:23 14:23 15:33 16:33 17:38 18:33 19:38 23:08 06:13 08:13 10:48 15:18 17:18 20:03 08:13 10:48 15:18 17:18 20:03 Górno / 74 / ( Wulkanizacja) 06:10 07:05 08:10 09:30 11:15 13:25 14:25 15:35 16:35 17:40 18:35 19:40 23:10 06:15 08:15 10:50 15:20 17:20 20:05 08:15 10:50 15:20 17:20 20:05 Górno / 74 / ( skrz Zawada) 06:11 07:06 08:11 09:31 11:16 13:26 14:26 15:36 16:36 17:41 18:36 19:41 23:11 06:16 08:16 10:51 15:21 17:21 20:06 08:16 10:51 15:21 17:21 20:06 Górno / 74 / ( Salon Maszyny ) 06:12 07:07 08:12 09:32 11:17 13:27 14:27 15:37 16:37 17:42 18:37 19:42 23:12 06:17 08:17 10:52 15:22 17:22 20:07 08:17 10:52 15:22 17:22 20:07 Wola Jachowa / 74/ (sklep) 06:15 07:10 08:15 09:35 11:20 13:30 14:30 15:40 16:40 17:45 18:40 19:45 23:15 06:20 08:20 10:55 15:25 17:25 20:10 08:20 10:55 15:25 17:25 20:10 Skorzeszyce/74/(Seminarium) 06:18 07:13 08:18 09:38 11:23 13:33 14:33 15:43 16:43 17:48 18:43 19:48 23:18 06:23 08:23 10:58 15:28 17:28 20:13 08:23 10:58 15:28 17:28 20:13 Skorzeszyce/74/(skrz Smyków) 06:19 07:14 08:19 09:39 11:24 13:34 14:34 15:44 16:44 17:49 18:44 19:49 23:19 06:24 08:24 10:59 15:29 17:29 20:14 08:24 10:59 15:29 17:29 20:14 Napęków / 74 / 1 06:22 07:17 08:22 09:42 11:27 13:37 14:37 15:47 16:47 17:52 18:47 19:52 23:22 06:27 08:27 11:02 15:32 17:32 20:17 08:27 11:02 15:32 17:32 20:17 Napęków/ 74/ 2 06:24 07:19 08:24 09:44 11:29 13:39 14:39 15:49 16:49 17:54 18:49 19:54 23:24 06:29 08:29 11:04 15:34 17:34 20:19 08:29 11:04 15:34 17:34 20:19 Belno / 74 / 1 06:26 07:21 08:26 09:46 11:31 13:41 14:41 15:51 16:51 17:56 18:51 19:56 23:26 06:31 08:31 11:06 15:36 17:36 20:21 08:31 11:06 15:36 17:36 20:21 Belno / 74 / 2 06:27 07:22 08:27 09:47 11:32 13:42 14:42 15:52 16:52 17:57 18:52 19:57 23:27 06:32 08:32 11:07 15:37 17:37 20:22 08:32 11:07 15:37 17:37 20:22 Makoszyn/ 74 / 1 06:28 07:23 08:28 09:48 11:33 13:43 14:43 15:53 16:53 17:58 18:53 19:58 23:28 06:33 08:33 11:08 15:38 17:38 20:23 08:33 11:08 15:38 17:38 20:23 Makoszyn/ 74 / 2 06:29 07:24 08:29 09:49 11:34 13:44 14:44 15:54 16:54 17:59 18:54 19:59 23:29 06:34 08:34 11:09 15:39 17:39 20:24 08:34 11:09 15:39 17:39 20:24 Lechów/ 74 / 1 06:30 07:25 08:30 09:50 11:35 13:45 14:45 15:55 16:55 18:00 18:55 20:00 23:30 06:35 08:35 11:10 15:40 17:40 20:25 08:35 11:10 15:40 17:40 20:25 Lechów/ 74 / 2 06:31 07:26 08:31 09:51 11:36 13:46 14:46 15:56 16:56 18:01 18:56 20:01 23:31 06:36 08:36 11:11 15:41 17:41 20:26 08:36 11:11 15:41 17:41 20:26 Lechówek/ 74 06:33 07:28 08:33 09:53 11:38 13:48 14:48 15:58 16:58 18:03 18:58 20:03 23:33 06:38 08:38 11:13 15:43 17:43 20:28 08:38 11:13 15:43 17:43 20:28 Złota Woda / 74 / ( stacja paliw) 06:36 07:31 08:36 09:56 11:41 13:51 14:51 16:01 17:01 18:06 19:01 20:06 23:36 06:41 08:41 11:16 15:46 17:46 20:31 08:41 11:16 15:46 17:46 20:31 Łagów Rynek/ 756 / 06:40 07:35 08:40 10:00 11:45 13:55 14:55 16:05 17:05 18:10 19:05 20:10 23:40 06:45 08:45 11:20 15:50 17:50 20:35 08:45 11:20 15:50 17:50 20:35 Legenda: D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Swiąt b– nie kursuje w dniu 1.I w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 .XII m- nie kursuje ( 24,31 XII ) 6 - kursuje w soboty 7 - kursuje w niedziele w- nie kursuje w dzień Bożego Ciała Ważny od 29.05.2014 r 7 bw