Źródło:
Wygenerowano: Czwartek, 9 marca 2017, 00:09
ZAWODNICY RYWALIZOWALI PODCZAS V BIEGU Z POLICJĄ W
GÓRZE
Już po raz piąty zorganizowany został Bieg z Policją w Górze. Na starcie zawodów stanęło prawie 400 gotowych
do wspólnej rywalizacji biegaczy. Impreza miała charakter otwarty w związku z tym na 10-kilometrowej trasie
wyznaczonej ulicami miasta do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy. Patronat honorowy nad imprezą objęli
Wojewoda Dolnośląski oraz Komendant Główny Policji.
Impreza rozpoczęła się 30 sierpnia 2014r. o godzinie 16.00 na stadionie sportowym w Górze. Do wspólnej
rywalizacji w biegu na 10 kilometrów stanęli wszyscy chętni. Prawie 400 biegaczy w duchu sportowej
rywalizacji walczyło o tytuły w poszczególnych kategoriach. Pierwsi na mecie zawodnicy przybiegli już po
niecałych 30 minutach. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu
na dystansie 10 kilometrów.
Bieg z Policją organizowany już po raz piąty, już na stałe został wpisany do policyjnego kalendarza imprez sportowych.
Patronat honorowy nad biegiem objęli Wojewoda Dolnośląski oraz Komendant Główny Policji. Impreza została dofinansowana
ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Na wszystkich uczestników imprezy czekało wiele atrakcji, a
na najlepszych dyplomy, puchary oraz nagrody.