Podsumowanie Halowej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży w

Starych Oborzyskach (2012-03-13)
Ludowy Zespół Sportowy Junatrans Stare Oborzyska zorganizował turniej w Starych Oborzyskach na hali sportowej w ramach
projektu „Ferie na sportowo 2012” współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Kościanie. Był to już trzeci turniej w ramach
projektu Starostwa Powiatowego w Kościanie.
8. Blokersi PKP Stare Oborzyska
Udział wzięło ok. 60 uczestników. Każda drużyna otrzymała piłki (zakupione ze środków Powiatu Kościańskiego) za udział w turnieju i
wodę do picia. Zwycięska drużyna otrzymała okazały puchar. Wybrano najlepszego zawodnika – Miłosz Marciniak („Słonin – Betkowo”) i
bramkarza – Tobiasz Książyk (Grzybki Długa Stare Oborzyska).
Dzieci i młodzież z okolicznych miejscowości zostały podzielone na tzw. „regiony” według, których mogą kompletować swoje
drużyny. Zgłosiło się 8 drużyn. Drużyny zostały rozlosowane na 2 grupy. Dwie najlepsze z każdej grupy awansowały do półfinałów
rywalizując o awans do wielkiego finału, a drużyny z 3 miejsc w grupach grały o V miejsce a drużyny, które zajęły 4 miejsca w grupach
rywalizowały o miejsce VII w turnieju. Ostatecznie cały turniej wygrała drużyna Grzybki Długa Stare Oborzyska pokonując w rzutach
karnych ekipę „Słonin – Betkowo”. Młodzież była bardzo zadowolona z turnieju ponieważ mogli na sportowo spędzić wolny czas.
W imieniu Zarządu Klubu LZS Junatrans Stare Oborzyska dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas i przyczynili się do
sprawnego przeprowadzenia turnieju i opieki nad dziećmi.