Data: 2017-03-09
ENISA STOŁOWEGO DLA DZIECI, MŁODZIEŻY ORAZ OSÓB DOROSŁYCH O PUCHAR WŁADY
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DLA DZIECI, MŁODZIEŻY ORAZ OSÓB DOROSŁYCH O PUCHAR
WŁADYSŁAWOWA. W niedzielę (17 lutego) w sali gimnastycznej w Chłapowie rozegrany został
turniej tenisa stołowego dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych o puchar Władysławowa.
Najlepszym graczem turnieju wśród mężczyzn okazał się Grzegorz Hyjek z Helu. Tuż za nim na
podium uplasował się Grzegorz Dusz także z Helu. Trzecie miejsce w zawodach zajął Ryszard
Bolda z Chłapowa. Najlepszą zawodniczką zawodów była Joanna Robakowska z Jastarni. Drugie
i trzecie miejsce przypadło dwom paniom
z Chłapowa, Alicji oraz Alinie Marzejon. Zawody zorganizowane były dla wszystkich chętnych
chcących pograć w tenisa stołowego. Była to doskonała możliwość na aktywne spędzenie czasu
wolnego w okresie ferii zimowych. Nie zawiedli stali uczestnicy naszych imprez. Najlepsi
otrzymali pamiątkowe puchary. - komentuje Dariusz Marzejon.
W zawodach udział wzięło 22 uczestników. Organizatorem rozgrywek było Centrum Kultury,
Promocji i Sportu we Władysławowie oraz Szkoła Podstawowa w Chłapowie.
21 - 02 - 2013