Źródło:
grany.html
Wygenerowano: Czwartek, 9 marca 2017, 00:42
II Turniej Piłki Halowej dla Szkół Podstawowych rozegrany
W dniu 25.09.2010r. odbył się II turniej piłki nożnej halowej dla Szkół Podstawowych z klas od 1 do 3
o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach, którego organizatorami była KMP Mysłowice
oraz Szkoła Podstawowa nr 12. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał I z-ca Komendanta Miejskiego
Policji w Mysłowicach nadkom. Dariusz Półtorak.
W dniu 25.09.2010r. odbył się II turniej piłki nożnej halowej dla Szkół
Podstawowych z klas od 1 do 3 o puchar Komendanta Miejskiego Policji w
Mysłowicach, którego organizatorami była KMP Mysłowice oraz Szkoła
Podstawowa nr 12. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał I z-ca Komendanta
Miejskiego Policji w Mysłowicach nadkom. Dariusz Półtorak.
Do turnieju zgłosiło swoich zawodników sześć szkół podstawowych z Mysłowic.
Następnie w systemie pucharowym wyłoniono najlepsze drużyny turnieju. Zwycięzcą II
turnieju byli obrońcy tytułu z roku poprzedniego SP nr 1, drugie miejsce zajęli
gospodarze turnieju SP nr 12, trzecią lokatę zajęła SP nr 17, miejsca od 4 do 6 zajęły SP
9, SP 14 oraz ZSS. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami, pucharami,
pamiątkowymi medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Wyróżniono również
najlepszego bramkarza turnieju oraz zawodnika i zawodniczkę turnieju, którzy zostali
nagrodzeni statuetkami oraz indywidualnymi nagrodami rzeczowymi.
Podczas zmagań na hali sportowej, na świetlicy szkolnej trwał konkurs
plastyczny. Uczestnicy turnieju wykonywali prace o tematyce "ROK PIESZEGO-KOLEJNY
KROK", najlepsze prace zostały oczywiście nagrodzone. W trakcie turnieju dla
zawodników oraz licznie zebranej publiczności przygotowano pokazy z psami
służbowymi.
Duży entuzjazm budził niebieski psiak w policyjnej czapce i choć ogromny to
łagodny jak baranek- czyli policyjny Sznupek, ulubieniec dzieci. Przechadzał się po sali i
cierpliwie pozował do zdjęć, bo – jak mówią dzieci – ze Sznupkiem każde zdjęcie jest
udane. Na miejscu byli również obecni Ratownicy Medyczni, którzy sprawowali opiekę
nad bezpieczeństwem uczestników turnieju oraz uczyli, również praktycznie. udzielenia
pierwszej pomocy. Dla uczestników imprezy został przygotowany słodki poczęstunek.
Ocena: 0/5 (0)