VIII kolejka, mecz rozegrany 05.10.2014, godz.11:00, Gliwice, ul. Robotnicza
Piast Gliwice
TS Tarnowiczanka
Gospodarze
Goście
8' Paweł Skubisz - z rzutu wolnego
34' Kacper Zimerman - głową
asysta Mateusz Kasprzyk
57' Szymon Kania
asysta Adam Witoszek
74' Mateusz Kasprzyk
asysta Kacper Zimerman
Mecz trwa 80'.
Sędziowie:
Kary
55' Paweł Skubisz - niesportowe zachowanie
78' Tomek Gajda - faul
Skład wyjściowy
Numer
1
3
Imię i nazwisko
Paweł Szombierski
65'
Kacper Zimerman
6
Sebastian Pociecha
50'
19
Paweł Pietruszewski
60'
5
Paweł Skubisz
15
Szymon Sitowski
13
Marek Kamiński
65'
10
Adrian Drążek
50'
7
Mateusz Kasprzyk
9
Oskar Włodarczyk
65'
17
Kamil Kotowicz
41'
Skład rezerwowy
Numer
18
Adam Witoszek
50'
16
Tomek Gajda
65'
Numer
14
Kuba Starzyński
50'
12
Michał Bodys
65'
11
Bartek Paduch
65'
4
Szymon Kania
41'
2
Daniel Błach
60'
Sztab szkoleniowy
Michał Kołodziej - Trener
Bartłomiej Rutkowski - Drugi trener
Zbigniew Kasprzyk - Kierownik drużyny
Relacja z meczu
Cenne 3 punkty zostały dopisane dzisiaj naszej drużynie po zdecydowanym choć pomimo wyniku niełatwym spotkaniu.
Poprzedni mecz z drużyną Tarnowiczanki miał być "łatwą" przeprawą, a skończyło sie podziałem punktów.
Przed wyjściem na boisku było widać mobilizację wśród zawodników. Sztab trenerski jasno wyznaczył cele na dzisiejszy
mecz.
2' pierwsza akcja i podanie prostopadłe Kamila Kotowicza do Marka Kamińskiego, który strzela i piłka trafia w zawodnika
Gości
po chwili kolejna akcja naszej drużyny, tym razem Kacper Zimerman strzela z dystansu ale niecelnie
5' rzut wolny dla Tarnowiczanki, strzał i piłkę wybija Paweł Szombierski
7' akcja naszej drużyny kończy się przejęciem piłki przez bramkarza i ten zbyt długo trzyma ją w rękach na co
zareagowała sędzia spotkania dyktując rzut wolny pośredni. Piłkę we wskazanym miejscu ustawił Paweł Skubisz.
Mateusz Kasprzyk lekko ruszył piłkę, a Paweł mocnym płaskim udarzeniem pokonał bramkarza Gości 1-0 !
od tego czasu zaczęła rysować sie przewaga Piasta na boisku jednak nie przekładało sie to na zdobycie kolejnych
bramek.
18' zamieszanie pod naszą bramką, nasi piłkarze trochę opieszale i chaotycznie próbują wyjść spod opresji i w końcu
piłka ląduje poza bramką. Rzut rożny dla Gości
24' Marek Kamiński podaje do Oskara Włodarczyka ale ten niestety znajduje się na pozycji spalonej
32' Mateusz Kasprzyk mija kolejnych zawodników Gości, oddaje strzał ale niestety ponad bramką
34' faul, piłkę w pole karne wrzuca sam poszkodowany prosto na głowę Kacpra i piłka wpada do bramki 2-0
36' jedna z kolejnych akcji Mateusza, wychodzi sam na sam z bramkarzem ale nie zdobywa bramki
38' następna akcja naszej drużyny ale po podaniu sędzia odgwizduje pozycje spaloną naszego zawodnika
koniec pierwszej połowy
druga część rozpoczyna się od zmiany w naszej drużynie
41' za Kamila Kotowicza wchodzi Szymon Kania
44' wrzukta Szymona Kani do Oskara Włodarczyka, Oskar strzela, broni bramkarz Gości
50' zmiana za Sebastiana Pociechę wchodzi Adam Witoszek
do 55' kolejne akcje Piasta, których nie potrafimy zakończyć strzeleniem bramki
55' rzut wolny dla Tarnowiczanki, sędzia pokazuje żółte kartki Pawłowi Skubiszowi oraz zawodnikowi Gości
57' kolejna szybka akcja Piasta, Adam Witoszek podaje do Szymona Kani, który pokonuje bramkarza Gości i jest 3-0
59' Mateusz Kasprzyk strzela i trafia w bramkarza
60' zmiana za Pawła Pietruszewskiego wchodzi Daniel Błach
60' Mateusz Kasprzyk podaje do Szymona Kani, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela obok bramki
65' zmiany
za Pawła Szombierskiego wchodzi Michał Bodys
za Oskara Włodarczyka wchodzi Bartek Paduch
za Marka Kamińskiego wchodzi Tomek Gajda
67' zamieszanie w polu karnym Gości, do piłki dochodzi Szymon Kania, strzela, piłka trafia w słupek i wychodzi na aut
70' jedna z kolejnych w dzisiejszym meczu indywidualna akcja Mateusza Kasprzyka, podanie do Szymona Kani ten
podaje dalej do Kacpra Zimermana, który strzela ponad bramką Gości
74' Kacper Zimerman ogrywa klilku zawodników Gości, podaje prostopadlą piłkę do Mateusz Kasprzyka, a ten w końcu
trafia do bramki Tarnowiczanki 4-0
77' Mateusz Kasprzyk strzela obok bramki
78' faul Tomka Gajdy na zawodniku Gości i niestety za to otrzymuje żółtą kartkę
79' po raz kolejny Mateusz Kasprzyk jest sam na sam z bramkarzem i nie zdobywa bramki
80'+2 Szymon Kania po rzucie rożnym głową kieruje piłkę w zewnętrzna boczną część siatki